Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a baba fészekről...

Mit gondoltok a baba fészekről? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Terhességem 25-ik hetében,már be akarjuk szerezni a szükséges dolgokat pl.kiságy,pelenka,kispléd stb... A baba fészken gondolkodom hogy erdemes-e megvenni.

Ja és mit gondoltok a György névről, ugyanis páromat úgy hivják,és a babócának is azt tervezzük,hogy az apuka nevét kapja.


2017. nov. 25. 14:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az usában a kindertojás is illegális, ugyanezen okból...
2017. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11, nem ugyanezen okból. Pont téma volt a minap: szimplán azt tilja az USA szabályozás, hogy nem étel nem kerülhet ételbe, mivel ez esetben a nem étel termék veszélyessége nem vizsgálható és nem elsősorban fulladásveszély szempontjából, hanem minőség, mérgező anyagok... stb.
2017. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem ezt a babafészket, először 2010-ben szültem, majd 2014-ben, akkor még nem volt. Én Adamo hintát használtam, nagyon szerettem, újszülött kortól használható és akár még 2 éves gyerek is használhatja.
2017. nov. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2017. nov. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem volt, bár házi, készen akkor én nem is láttam ilyet, de sztem vettem volna, ha látok. Én a szoptatóspárnát kötöttem össze, rá egy puha pléd, közepébe kis mélyedést csináltam, nagyon szeretett benne lenni a babám :)
2017. nov. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szerintem a fészek tök felesleges. Ugyanazt éred el a szoptatós párnával vagy egy megfelelően összehajtogatott takaróval. én ezeket terítettem le egy gumis szélű babalepedővel, így nem volt, amit magára húzzon belőle.


a György szép név.

2017. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!