Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy 5 éves kisgyer...

Szerintetek egy 5 éves kisgyereket egyedül lehet hagyni hosszabb időre?

Figyelt kérdés
1 óra, másfél kb.
2014. márc. 3. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem merném egyedül hagyni az 5 éves lányomat!
2014. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tök egyedül egy lakásban? Tuti nem hagynám. Az enyém 6 és fél volt mikor elugrottam a boltba 2 házzal arrébb, akkor volt először egyedül.
2014. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem
2014. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Határozottan nem (kiskorú veszélyeztetése!)
2014. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

nem! 5 percre se, de 1 órára elég beteg elgondolás...

mondjuk egy olyan gyerekről már el tudom képzelni aki tud írni, olvasni, így fel tud hívni ha valami gond van, bár az is necces ha nem olyan a viselkedése.

de 5 évest? enyém 4 múlt, simán leszaladok a kutyát megetetni míg játszik, szólok neki, tudja hol vagyok, utánam tud jönni, de nem szokott, 2 perc sincs az egész...

ennél többre nem mennék. illetve ha alszik akkor lemegyünk néha a kertbe apával 1 sört meginni, de szintén hallanánk ha felébredne és ő is tudja hol keressen ha a szobában nem talál minket.

2014. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem! Felhívnám mindenki figyelmét, hogy nem az én gyerekemről van szó, én csak hallottam ilyesmiről, igaz ők jóban voltak a szomszédokkal, gondolom ennyi idősen még sok mindenben kell neki segíteni, ugye?
2014. márc. 3. 15:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen vár voltam otthon egyedül órákat.Nem volt gond, viszont önálló voltam.Ha szomjas voltam tudtam magamnak tölteni, ha éhes volta megtudtam kenni egy szelet kenyeret. Tudtam hogy ha baj van a szomszédba kell menjek szólni.


Ennek ellenére az én 5 éves fiamat nem hagynám egyedül úgy hogy elhagyom a telket.Ezt azért írom így, mert egy telken van a mi házunk, és a papáé.Van hogy neki nincs kedve átjönni, de én át megyek.De oda át tud az udvaron jönni, és még csukott ajtónál is hallom a ha kiabál, sír.


De pl a boltba nem szaladnék fel nélküle.

Épp most vagyok munka keresésben és nagyban ez nehezíti meg hogy apa éjszakás, reggel 6ra ér haza így az olyan helyek ahol 6-nál elöbb el kell indulnom, kilőve mert még az alvó gyereket se hagyom itthon egyedül fél órára sem.

2014. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hallottam ilyenről, lányom barátnőjét 2 éves korától egyedül hagyják. Eleinte még csak 5-10 perc volt most 5 éves és 1 órára simán. Én nem szólók bele a nevelésükbe, de elég felelőtlen dolognak tartom. Csak egyszer tettem szóvá egy mondattal, hogy nem féltek egyedül hagyni?, akkor megkaptam hogy én vagyok aki túlparázza a dolgot.
2014. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!