Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki tényleg...

Van itt olyan, aki tényleg nem hétköznapi nevet adott a gyerekének?

Figyelt kérdés
Mi volt az a név? Mi ihlette?
2017. dec. 13. 14:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
28%

#2 - nem tudom hol (külföldön) élsz, de a Filomena nem ritka név pl. Olaszországban vagy Spanyolországban. Sőt az USAban vagy a briteknek sem, csak ott Philomena.

Fiam született, de ha lesz lányom akkor (apukát még puhítom 😊) a Filoména nevet szeretném.

2017. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló, számomra egyik általad említett név sem különleges, nem erre vonatkozott a kérdésem,l. Bár tisztában vagyok azzal, hogy vannak divathullámok a neveket illetően, de vannak olyan keresztnevek, amelyek régen is és most is egyediek. A jövőt nyilván nem látjuk, de ez most nyilván nem is érdekes.
2017. dec. 13. 19:14
 13/27 anonim ***** válasza:
56%
Én ugyan nem, de az ismeretségi körömben van egy-egy Huba, Örs (testvérek) egy Álmos és egy Romulusz. Mind 30-asok már, de csak őket ismerem ilyen névvel.
2017. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a fiam Emir, benne van a magyar utonevkonyvben.
2017. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%
Kisfiam Bercel. Nagyon nehezen jutottunk dűlőre a férjemmel, végül két név maradt amit elfogadhatónak tartottunk mindketten, a Bercel és a Dávid. Aztán a férjem egyszer csak elkezdte Bercinek hívni még a pocakban, így azt választottuk. A másik két gyerekünknek teljesen hétköznapi neve van.
2017. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%
Az én nagy fiam Bercel, az ikreim Domán és Dusán. Nem tudom mennyire számítanak nem minden napinak, én senkit sem ismerek ezekkel a nevekkel, bár az előttem lévő válaszoló fia is Bercel :)
2017. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
16%

Az én fiaim Dénes, Nándor, Farkas és Kolos.

Nővérem gyermekei Szelim, Kerim, Burak, Dzsingiz, Zejnep és Dilara. Egyikük sem török, csak ezek a nevek tetszettek nekik.

2017. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
42%
17# 6 gyerek az nem kevés
2017. dec. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 p.szabina1223 ***** válasza:
55%
17-es, és a nővéredék Magyarországon élnek? Ha igen nem csodálkozik a környezetük ezeken a neveken? Nem kötekedésből, csak érdekelne.
2017. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
45%

(#16! A Domán és Dusán nálam is listásak voltak a fiúnknál, a páromnak még tetszett is az utóbbi, de a vezetéknevével együtt senki nem hitte volna el, hogy magyar gyerekről van szó :S

#5)

2017. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!