Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik korán visszamentek a...

Akik korán visszamentek a baba után dolgozni mimor tették? Mi volt a fő ok? Csak a pénz?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 23:01
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Bocsánat mikor...
2017. dec. 15. 23:01
 2/41 anonim ***** válasza:
52%

Elsődlegesen az anyagiak miatt.

Valamint azért is, mert nem vagyok ősanya típus, engem nem tesz boldoggá, ha évekig napi 24 órában pelenkát cserélek, etetek és a gyerekkel vagyok, kell a felnőtt társaság, értelmes elfoglaltság.

Még nem aktuális, az 1. gyerekemmel 3 évig itthon voltam, úgy vártam az óvodakezdést, mint a messiást.

Most ha lesz helye, a 2. babát szeretném bölcsibe adni 1,5, max. 2 éves kora körül.

2017. dec. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
36%

3 hónapos volt, amikor heti 4 napon újra dolgozni kezdtem 3-4 órában. Aztán ez fokozatosan visszaállt, a fix napi 5-6 órába. Semmi hátrányunk ebből nem származott, vagy az apja vagy valamelyik nagymama, nagynéni vagy bébiszitter volt vele.

Most 3 éves.

Semmi köze nem volt a pénzhez, magam miatt éreztem szükségesnek. Megbolondultam volna, ha évekig a napjaim abból álltak volna, hogy az otthoni dolgokat rendezem. Bár én a terhességet is teljesen végig dolgoztam rendes munkaidőben.

2017. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
63%
Mi számít koránnak? Mi 22 hónaposan mentünk bölcsibe. Imádja. Nem a pénz miatt.
2017. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
39%
Ha 3 hónaposan lepasszoltad a gyereket mert 3 hónap neked már sok vele, akkor te egy gci vagy. Mindenkit odarángatsz gyereket gondozni, csak hogy az legyen amit te akarsz? Akkor minek szültél? Egy hörcsögöt nem adnék neked oda.
2017. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
45%
Nem érdekel a véleményed, mert egy hihetetlenül anyás lányom van, aki imád velem lenni, egyértelműen engem szeret a legjobban. Tökéletes a kapcsolatunk, egy kiegyensúlyozott nő lánya és mindig is az volt. Talán ennek is köszönhető. Az biztos, hogy nekem olyan kérdéseket soha nem kellett ide kiraknom, amiben arról sírok, hogy megvertem a gyereket, ráordibáltam feleslegesen, nem bírok vele, stb... És ez annak is köszönhető, hogy fel mertem vállalni, hogy NEKEM mire van szükségem anyaként. Persze ezt egyesek nehezen értik meg, de van élet a gyereked jelenléte nélkül is anyaként.
2017. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
59%
5-ös, már ne haragudj, de Ny-Európában vagy az USA-ban konkrétan ennyi a szülési szabadság, utánna mindenki megy vissza dolgozni vagy részmunkaidőben vagy teljes munkaidőben, azért kell pofa ahhoz,hogy 600 millió embert leg****cizz,azért, mert MO-n 9 millió más szabály szerint rendezi ezt a dolgot...
2017. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%
5 honapos koraban “mentem vissza”, de csak hone pfficebol heti ket napban, a ferjem atvette, en a masik szobaban dolgoztam sokaig estenkent meg hetvegente. Nagyon rugalmas munkam van, amit nagyon szeretek, mazlim van a ceggel, nem akartam, hogy felvegyenek a helyemre mast. Kemeny volt 1,5 eves koraig, utolag varnek legalagabb addig a munkaval, de merlegelnem kellett, hogy megmaradjon az allasom. Nagyon gyerekbarat a hely, szuper a munka, hosszabb tavon kellett gondolkoznom, es akkor ezt tartottuk a ferjemmel helyes dontesnek.
2017. dec. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
57%

Amugy en osanya-tipus vagyok, megis koran ujra dolgozni kezdtem :)

8-as

2017. dec. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
75%

1,5 éves volt amikor heti 2 napban visszamentem dolgozni. Én speciel megbántam, ha visszaforgathatnám az időt, akkor maradnék a fenekemen otthon, mert a mai napig bűntudatom van miatta és utólag azt látom, hogy "nem érte meg".


(attól, hogy az amcsik valamit idiótán csinálnak, még nem kell, hogy ez legyen az etalon, szerintem irtó gáz az a rendszer ami náluk van ilyen téren)

2017. dec. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!