Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szules utan fel evvel panikroham?

Szules utan fel evvel panikroham?

Figyelt kérdés

Ket hettel ezelott volt egy hasmenesem, egy hetig tartott. 2-3 l vizet ittam meg egy het alatt es magneziumhiany okozta izomgorcseim lettek enyhe panikrohammal. Egyszer volt ilyenem meg tavaly nyaron, mikor torokgyulladasom volt es dolgoztam, munka kozben kifulladtam aztan befulladtam es be is panikoltam..nagyon erosen. Utana gyogyszert szedtem majd elmult. Ma megint volt egy panikrohamom, abbol gondolom, hogy az volt, hogy ereztem a szivem eros dobogasat, nyomast a mellkasomban, bizsergest a vegtagjaimban es egy pillanatra a "nem akarok meghalni" erzest. Minden alkalommal olyan, mintha stroke vagy infarktus tuneteit produkalnam. Nagyon felek. Nem ertem, miert van ez mikor a ferjem szeret, a babam imad, a csaladjaink tamogatnak minket es kistestvert tervezunk. Volt valakinek ilyen vagy dilis vagyok?

7 honapos kislany edesanyja


2017. dec. 27. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem akkor jött elő, amikor terhes voltam. Csak nálam hónapokig tartott és elég sűrűn előjöttek a rohamok.

Pszichológushoz jártam és jógázni. Így közel 1 év alatt teljesen fel is gyógyultam belőle és évek óta bármi is történt, nem jöttek elő a rohamok. Neked is ezt tanácsolom. Tehát egy jó pszichológust és a jógát.

2017. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miert van ez?
2017. dec. 27. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
pánikbetegség bárkinél előjöhet, bármikor. de persze főleg nagy változások után. pszichiáter segít.
2017. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pszichés dolgok miatt van így.

Nálam is az egészségügyi dolgok váltották ki. Féltettem magam, mivel a kisfiam bennem nőtt, bennem volt és féltem, hogy ha bármi bajom lesz, mert éppen rosszul voltam, akkor neki is. Amikor pedig megszületett már, akkor azért féltem, hogy ha bármi bajom lesz, akkor neki anya nélkül kell felnőni, márpedig ezt nem akartam. Tehát az ilyen pszichésen történő félelmek azok, amikor kiváltották belőlem ezeket az érzéseket, ezáltal a rohamokat.

Meg persze a pszichológus egyéb, más szorongásos dolgokat is feltárt nálam, amik szintén hatással voltak rám, ami miatt nem tudtam kezelni helyzeteket, nem tudtam lépni, csak szorongásokkal, félelmekkel voltam teli.

2017. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezektol en is mindig felek. Nekem is a gorcsrohamnal ez jutott eszembe, hogy kislanyom anya nelkul marad.De ma pl teljesen nyugalmi helyzetben jott elo.
2017. dec. 27. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szülés után 6 hónappal jött elő.. Igaz nekem más miatt.. Elöször is találd meg a probléma forrását! Vagy is deritsd ki, hogy mi váltja ki! Ha ez megvan zárd ki az életedből és ami a legfontosabb a FEJEDBŐL!! Mikor én is rájöttem könnyebben ment! Folyton ismételgettem magamba, hogy lesz@rom, nincs! Erre gondolj! Elöször hülyeségnek tartottam, amikor azt mondták minden fejben dől el! De valóban így van, majd te is rájössz! Ha ez megvan tereld el a gondolatatid! Mindegy mivel! Tudom kicsi mellett nehéz.. Tanulj meg varrni, kötni, horgolni (babónak is sok szépet lehet alkotni) vagy keress valami kreatív hobbit! Miután én "túl léptem rajta" kis ideig nyugi volt, majd bebeszéltem magamnak, hogy bármikor bármi rossz történhet és ettől is szintén rettegtem.. Mi lesz ha rosszul leszek vagy meghalok, mi lesz akkor a gyerkőcel?! Ebből lett egy generalizált kényszer betegségem szorongással! Igazából erről még rengeteget tudnék mesélni, ha gondolod írj nyugodtan!
2017. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!