Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan töltitek az ünnepeket...

Hogyan töltitek az ünnepeket akik egyedül nevelitek a gyereketeket és senki más nincs az életetekben?

Figyelt kérdés
Nagyszülők már nincsenek, barátok elmaradtak. Hogyan érzitek magatokat ünnepekkor, szilveszterkor? Nem rossz a gyereknek hogy nálatok sosincs vendég? Nincs társaság? Milyen jó lehet ahol barátok néha átmennek és a gyerekek játszhatnak egymással, a felnőttek meg beszélgethetnek. Van még rajtam kívül más is aki, ennyire zárkózott, de mégis néha hiányzik?
2017. dec. 30. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia Igen igaz nekem van párom de olyan mintha egyedül nevelném a kettö gyerekem nem segít barátaim nincsennek nem járok el sehova magányosnak érzem magam.
2017. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menjetek játszóterezni, baba-mama jógázni vagy klubba, játszóházba és ott próbálj meg ismerkedni. Nekem van párom, de sokat dolgozik, a barátaim vagy messze laknak vagy gyerektelenek, hiányzik nekem is a kisgyerekes anyukák társasága, úgyhogy én ezt megértem. Múltkor elhívtam sétálni ismeretlenül a szomszéd nénit és szívesen eljött. Ha emberekkel beszélgetsz akár boltban, patikában, védőnőnél, megnyílnak előtted a lehetőségek előbb-utóbb, ha nem is közvetlenül, de lehet hogy hallani fogsz egy jó kisgyerekes foglalkozásról, helyi tornáról stb. Biztos van helyben programfüzet, de érdeklődhetsz a védőnőnél is, én így találtam rá a ringató foglalkozásokra és ott legalább kezdenek alakulni ismeretségek, ha nem is járunk össze.
2017. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!