Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legkínosabb dolog,...

Mi volt a legkínosabb dolog, amit a gyereketek tett/mondott? Olyan sztorikra vagyok kíváncsi, ami miatt kínos helyzetbe kerültetek.

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 08:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Kislányom még kicsi ehhez,nem is beszél még (21 hós), de én sem voltam semmi. Szüleim árulták a trabantunkat, rá volt ragasztva egy cetli,úgy közlekedtek vele. Valahol megálltunk,behajolt egy hapsi,hogy érdeklődjön. Én meg jó hangosan mondtam,hogy rossz a fék! :) pedig valószínűleg nem autókáztunk volna vele,ha rossz lett volna...valamit biztos meghallottam.
2017. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Érdekli, hogy ki öreg és ki nem. Mondtam neki, hogy nem illik senkinek mondani, hogy öreg. Hetek óta ez volt a témája. Most halottak napján sétálunk ki a temetőből. Anya, a Mamád mehhalt mert öreg volt. Mondom igen, szegény meghalt. Persze ő jó hangosan ecseteli. Erre rámutat egy nénire velünk szembem, hogy te már öreg vagy. Másikhoz odamegy, szintén az öreg vagy dumával. Nénike: igen, nekem is van sapkám. Erre gyerekem: neeeem, te már öreg vagy!! Gyorsan elköszöntünk..
2017. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer mentunk furdobe es 6 eves kor ill alatt ingyenes volt a belepes vagy olcsobb nem tudom mar. Es anyamek mondtak h ket gyerek jegyet is kernek (egy a tesome) 4 eves es mindjart 6 eves. A no adta is volna a jegyeket de en bevisitottam az uvegen hogy De en mar 7 eves vagyok! Anya 7 vagyok!! Szuleim zavarban mosolyogtak es nem az olcsobb jegyet kaptuk :D tenyleg 7 voltam
2018. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De jók ezek a történetek 😂😂😂
2018. jan. 2. 08:20
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 3,5-4 éves kora körül döbbent rá, hogy akkor most neki nem lesz apukája (elköltözött, el is váltunk). Amikor a munka után vagy hétvégén kimentünk a parkba vagy a Városligetbe, vagy bárhová, akkor árgus szemekkel figyelte az apukákat, akikkel nem volt senki, csak egy másik gyerek. Akkor aztán odarohant hozzá és megkérdezte tőle, hogy nem akar-e az ő apukája is lenni, és akkor neki mindjárt lehetne testvére is az ő gyereke. Sokszor égtem, főleg, ha a feleség kicsit arrébb ült a pár hónapos másik gyerekkel. De villamoson is szemrebbenés nélkül feltette a kérdést, amikor velünk szembe ült le egy apuka egy kisgyerekkel az ölében. Egyszer egy hajlektalan tetszett meg neki, aki a kutyájával kéregetett, vele közölte, hogy a kutyát is hozhatja, mert nekünk is van.
2018. jan. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Jaj 😂😂😂
2018. jan. 14. 06:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!