Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én már nagyon szeretnék...

Én már nagyon szeretnék babát. Párom még várna! Mit tegyek? Meddig várják? Mindig azt mondja majd idővel.! Én 28 Ő 31

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezz rá konkrétan hogy meddig akar várni. Mert nem mindegy hogy csak hiteget vagy tényleg csak várni szeretne még pár évet.
2018. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd el! Ha már megérett erre a kapcsolatotok, akkor neki is akarnia kellene a picit.
2018. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem vagytok házasok, akkor egy "tart, ameddig tart" kapcsolatba nem akar gyereket.
2018. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hagyd el! Ha már megérett erre a kapcsolatotok, akkor neki is akarnia kellene a picit."


Szerintem nem a kapcsolat érettségén múlik hogy valaki akar e gyereket vagy nem.

Mi 10 éve vagyunk együtt gyerek nélkül. Szerinted ez a kapcsolat még éretlen? Butaságot írtál!


Mióta vagytok együtt? Minden feltétel megvan a gyerekhez amit szerettél volna?

Pl. munka, megtakarítás, ház, esküvőt nem akarsz előtte? Ha nincs meg valamelyik amit szeretnél, akkor várj még.


Sokat nem tudsz tenni. Vagy elhagyod vagy vársz. Ezt neked kell érezni. Belekényszeríteni nem lehet, nincs is értelme.

2018. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5 ève vagyunk együtt...van saját hàzunk, munkànk stb stb minden megvan aminek lennie kell! Esküvő még nem volt remèlem előbb utobb az is lesz 😊 én már nagyon várom, hogy anya lehessek, de ehez ő is kell senkire nem akarok ráerőltetni semmit, mert az nem olyan, csak már annyira szeretnék babàzni! 😊
2018. jan. 3. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!