Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a fogamzás...

Mennyire megbízható a fogamzásgátló? Milyen előnyei/hátrányai vannak szerintetek?

Figyelt kérdés

Óvszerről szeretnénk rá váltani, ezért olvasgatok mostanában róla sokat. Az a baj hogy kicsit megijedtem, nagyon sokan írták hogy terhesek lettek mellette, meg hogy mennyi mellékhatása van, ezért erősen elgondolkodtam. A gumiban meg jó, hogy ha baj van (elszakadna), akkor azonnal észrevehető. A menstruációm így is viszonylag rendszeres, szóval csak emiatt nem szeretnék szedni.

Van róla valami fontosabb tudnivaló, amiről még esetleg nem hallottam? Ki mióta szedi? Mik a tapasztalataitok?

16/l


2018. jan. 2. 21:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Előző, ezt magyarázd meg három igencsak neves és híres főorvosnak. Biztos örülni fognak, hogy ilyen buzgó rezidens vagy, de annak lehet kevésbé, hogy lebutaságoztad a diagnózisukat.
2018. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ne haragudj, de attól nem fogok hasra esni és elhinni mindent, mert "főorvos". Találkoztam már nem egy, nem kettő olyan főorvossal és magasabb szintű tudományi fokozattal rendelkező emberrel is, akihez nem mennék el betegként, mert szakmailag nem tartom jónak.

Azért több ezer meg tízezer ember bevonásával készült tudományos vizsgálatoknak hamarabb hiszek, mint három - még csak nem is nevesített- főorvosnak.

De természetesen el tudom képzelni, hogy a sok éves tablettaszedés közrejátszott a daganatban akkor, ha pl. májrákról van szó, mert azt éppenséggel okozhat.

Azt viszont, hogy mondjuk agydaganata vagy épp tüdődaganata alakult volna ki tőle, igen is megkérdőjelezem.

Ezért is érdekelt volna, hogy mégis milyen tumorról van szó, hagy tanuljak valamit. Nagyon szívesen utánanézek, hogy van-e összefüggés a fogamzásgátló szedése és aközött a ráktípus között, és utána nagyon szívesen be is ismerem, ha netalántán tévedtem.

2018. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
máj, igen
2018. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Akkor ezt megbeszéltük:)
2018. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy így örülsz :D Én annyira nem, hogy meg fog halni egy kedves rokonom huszonévesen a hülye bogyó miatt.
2018. jan. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!