Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rh- anyukák, nektek szerepel...

Rh- anyukák, nektek szerepel a zárójelentéseteken, hogy szülés kaptatok antiD-injekciót?

Figyelt kérdés
Az én zárójelentésemen nem szerepel ez az információ, emlékezni pedig sajnos nem emlékszem rá, mert már évekkel ezelőtt szültem. Most ismét babát várok, és kicsit megrémültem, mert nem tudom, hogy megkaptam-e az ellenanyagot, vagy sem.
2018. jan. 3. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, szerepel. 2015ben szültem
2018. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy kaptál. Akkor van csak rá szükség, ha az apa rh+ és a gyerek is rh+ - vagy ha spontan vetélés, abortusz történt.
2018. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen. Azt írja Anti D 300 ug megadva, mindkettőnél. De ők pozitívak is lettek. Ha neked negatív a babád, akkor nem kellett kapnod.
2018. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Rh+ a gyermekem, szóval elvileg kellett kapnom. De nincs írásos nyoma.
2018. jan. 3. 19:41
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha nincs irasos nyoma akkor nem kaptal. Eleg fontoa infó. Benne lenne akk is ha 1999ben szultel vna pl
2018. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2012 ben szültem és benne van a záróban igen.
2018. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, hány hetes vagy most? Szerintem mínél előbb menj el ellenanyagszűrésre.
2018. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Benne szokott lenni. De azért vedd figyelembe, hogy a zárójelentést is emberek írják, hibázhatnak, kimaradhat belőle. Szóval igen jó kérdés, hogy kaptál-e vagy sem.

Mondjuk nálunk még külön füzetben is vezetik, a kórlapba is beírják, az ilyen dokumentációkat meg vagy 40 évig meg kell őrizni:D Szóval elvileg ha visszamész oda, ahol szültél, valahogy ki lehetne deríteni, hogy megkaptad-e vagy sem.

2018. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
2011-ben és 2014-ben szültem rh+ lányokat. Mindkettőnél kaptam Anti-d-t, de a 2011-es zárómon nincs rajra. Pedig határozottan emlékszem, hogy a folyosón kapott el egy szülésznő, bekísért a szobába és beadta.
2018. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Benne van mindkettöben, söt most az ellenanyagszurö laboron is szerepel.

(3.-nál)


Szerintem ezt tudják a rendszerböl is, mert tölem most nem kérdezték kaptam e de szerepel a labor eredményemen ami tegnap készült.


Probáld meg, ahova terhesgondozásra jártál,vagy ahol szültél.

2018. jan. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!