Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érezzétek azt depressziósak...

Érezzétek azt depressziósak vagytok az otthon töltött idő alatt?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem az vagyok.Semmi kedvem semmihez,fáradt vagyok,türelmetlen.Annyira beszűkültek érzem már az otthon létet.Meg avval se lenne bajom,hogy jatszoteres anyukáknak társalgó meg csak.....de mindenki teljesen elvan magában(lepukkant ruhák,semmi program,nulla kommunikáció,fozes-mosas és takaríitas?).En és a gyerekeim nagyon nyitottak és a igénylik a társaságot.Ennyire nagy baj h vágyom másra is?!


3eve vagyok itthon,2gyerekkel


2018. jan. 4. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem.
2018. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Én 1.5 évetvoltam, megváltás volt értelmes dolgot csinálni újra.
2018. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Még nincs gyermekem, nulla a tapasztalarom, de szerintem ez teljesen normális. Jogod van élni, azért mert anya vagy. Ne féljetek segítséget kérni, vidd el apát, menjetek egyetek egy jót, szórakozzatok, szexeljetek! 😉 Azután szépen folytatod, megint anya vagy, de néha egy kicsit szakadj ki belőle.
2018. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Le lehet pontozni, de én is voltam ilyen lelkileg.

Imádtam minden pillanatot a lányommal, de kellett valami MELLÉ. Persze nem állandóan voltam így.

Akkor javult jelentősen, amikor elkezdtem a gyerek mellett tanulni és máson is járt az agyam.

Most, hogy újra dolgozom, ez elmúlt teljesen.

2018. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Én is be vagyok fordulva. Minden gondolatom a gyerek, erőm nincs semmihez, alig alszom. 1 év múlva megyek vissza dolgozni, hát várom. Azt is h hátha addigra könnyebb lesz a kicsivel, most 1 éves múlt. Jobb lesz emberek között lenni újra, pedig imádom a fiamat. Sztem normális h így érzel.
2018. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozta le a 3.valaszolot.Nem én!Biztos egy olyan anyuka aki be van gubozva a gyerekével és a gyereke is ugyanolyan,azt hiszi neki ez jó.A gyerekeknek és anyáknak is szükség van a külső ingerekre.En csak azt látom,hogy mindenki elvan a saját kis világában és a szobában.Lustak és talán a 3ev alatt ebből lett elég.Ez ilyen intenzíven most van jelen az életemben kb 6honapja.Imadom a gyerekeket,de én is úgy érzem h ezen felül is kell más.Jo lenne,ha kizökkenteni ebből az állapotból.Tavasztol tervezem,hogy újra dolgozók.Gyerekek pedig magán bölcsibe....de addig!
2018. jan. 4. 21:14
 7/17 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért,a telefonom minden át ír.Szerintem minden anyuka jobban érezné magát,ha lenne tarsasaga és a gyerekeknek is jobb lenne.
2018. jan. 4. 21:16
 8/17 A kérdező kommentje:
Ki pontozta le mindenkit????Hogy lehetnek ilyen rosszindulatú emberek?Segíteni kéne egymásnak,nem bekerülni,ha éppen a másiknak vannak problémái!
2018. jan. 4. 21:17
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem, egy percet se. Extrovertált vagyok, a "begubózás" abszolút boldoggá tenne, úgy érzem még túl sok inger is ér. Nem ülünk otthon, megyünk erre-arra, magamat se hagyom el.
2018. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Soha olyan boldog nem voltam, mint mikor a gyerekek kicsik voltak. Kiegyensulyozott, vidam, mindenre volt ido. Most munka mellett, harom iskolassal sokszor egy orulet az elet. Rohanas, kapkodas, semmire nincs ido.
2018. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!