Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érezzétek azt depressziósak...

Érezzétek azt depressziósak vagytok az otthon töltött idő alatt?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem az vagyok.Semmi kedvem semmihez,fáradt vagyok,türelmetlen.Annyira beszűkültek érzem már az otthon létet.Meg avval se lenne bajom,hogy jatszoteres anyukáknak társalgó meg csak.....de mindenki teljesen elvan magában(lepukkant ruhák,semmi program,nulla kommunikáció,fozes-mosas és takaríitas?).En és a gyerekeim nagyon nyitottak és a igénylik a társaságot.Ennyire nagy baj h vágyom másra is?!


3eve vagyok itthon,2gyerekkel


2018. jan. 4. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%
Én két gyerek mellett jártam levelezőn egyetemre. Az volt a hobbim, az "én időm". Ha állandóan csak a gyerekezés lett volna, bedilizek! Kellett az a havi pár nap, amikor feltöltődtem. Így a gyerekek is egy vidám anyát kaptak vissza a sulis napok után.
2018. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Előző egyetemes anyu vagyok ☺ Valakinek nagyon nem testszik, hogy a szent anyaság mellett elmentem suliba ☺ köszi a lepontozást!
2018. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
A csak a gyerek élet utàn, a csak a munka+gyerek élet talàn egy fokkal jobb. Nekem énidöm csak alvàsidöben van még mindig. Még nem diliztem be, de életkedv az redukãlt.es a nyàri szünettöl tartok.
2018. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én sem tudom ki pontozta le mindenkit.Nem mindenkinek rózsaszín cukorfelho az anyaság.Vannak árnyoldalai is és lelki gondok.Irigylem azokat akiknek mindig minden simán ment a gyerekkel és önfeledten/boldogan tud az anyaságra koncentrálni.DE nem mindenkinek adatott ez így
2018. jan. 4. 23:21
 15/17 anonim ***** válasza:
23%

9-es vagyok: tartós beteg gyerekem van, irigyelj csak!

Az hogy nem esek depresszióba, nem sajnáltatom semmiségekért magam, még véletlenül sem azt jelenti, hogy könnyű az életünk.

De nem fogom szégyellni magam, amiért nem süllyedek bele az önmagam sajnáltatásába, hanem élvezem, ami adatott.

2018. jan. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%

Kb. 6 hos kora utan en is igy ereztem. Nem volt rogton sem lehetosegem visszamenni dolgozni, 2 eves koratol szerettem volna. Az nekem nehez idoszak volt.

Ma mar dolgozom, imadom a munkam es azt is, hogy nem csak! anya vagyok, de teny, hogy logisztikailag nehezebb, egy rohanas a het.

De, sokkal inkabb valasztom akkor is ezt, mint egesz nap ulni a gyerek mellett, agyilag leepito volt nekem.

2018. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

9-es.Senki sem bántott téged!!!De köszi,hogy te ilyen megértő vagy avval szembe aki esetleg máshogy érez!Én minden válaszolnak küldtem a zold kezet.Arrol beszéltem aki itt mindenkit lepontozott(ha te vagy az,azért vetted magadra.Ha nem akkor valami problémád mégis van.)

Együttérzés 0!

Nekem 2fiam van.Mindketto hiperaktív.Korantsem könnyűek a mindennapjaink.Nem is szemelyeskedtem senkivel.Annyit mondtam irigylem az anyukákat akik másként élik meg az anyaságot.Ennyi

2018. jan. 5. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!