Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellett többé nem...

Gyerek mellett többé nem aludhatom ki magam? Akik imádtak nagyokat aludni, hogy viselték a babázást?

Figyelt kérdés

Imádok hatalmasakat aludni. Nehezen kelek reggelente, általában számolom vissza a napokat a szabadnapomig, amikor 9-10-ig is aludhatok.

Azt mondogatják nekem, hogy ha gyerekem lesz, örüljek, ha 1-2 órát tudok majd egyhuzamban aludni, és ha nagyobb lesz, akkor se fogok tudni aludni reggel hétvégén sem, mert a gyerek úgyis már 7kor kukorékol.

Ti sem tudtátok kipihenni magatokat, amióta anyák vagytok?


2018. jan. 7. 11:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
3 hónapos korától alszik este 9 töl reggel 9-ig, alvás gondjaink nincsenek.
2018. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%
Az én kisfiam mindig jóalvó volt. Pár hetesen már átaludta az éjszakát, 6-8 órát, pár hónaposan már aludt éjjel 11-12 órát, ez most is a jellemző, ha épp nem beteg, vagy fogzik, általában este 8-9-től reggel 8-ig alszik. Delután is alszik 2-3 órát. Úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy le kell mondj az alvásról, én többet alszom mióta vele itthon vagyok, mint mikor dolgozni jártam. De persze nem biztos, hogy ilyen szerencséd lesz :)
2018. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

A 8 óra alvás meglesz egy idő után. Hogy mennyi lesz az az idő, azt nem tudom, de nálunk 3 hónapos korától átaludta az éjszakát.

Inkább azért nem alszom sokat, mert semmi tartalmasabb szórakozási lehetőséged nincs egy gyerek mellett, így ha lefekszik este, akkor kezdünk a férjemmel magunkkal valamit. (Játékra, olvasásra, filmre is értem, nem csak a szexre.) Persze ebből az lesz, hogy soká fenn maradunk, a gyerek meg kel 7-kor, hétvégén is.

2018. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Csak tudnám,mi 16%-os a válaszomon! Undorító,ami itt megy, az utolsó,hogy válaszoltam bárkinek is,hiába tettem jó szándékkal.

Kívánom a lepontozóknak, sose élvezzen nagyobbat...

2018. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A dolog gyerekfüggő!

A fiam általában éjszaka 3kor alszik el és szinte egész délelőtt alszik. Sok mindent kipróbáltam, hogy átszoktassam, de eddig eredménytelenül. Nagyon nehéz, testileg nem vagyok fáradt, de lelkileg igen.

A barátnőm kislánya 8kor már alszik, reggel 4kor kel. Nehéz ügy :)

2018. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én is imádok aludni, a munka miatt is hozzá kell majd szoknom a korábban keléshez. Most fél hét, fél nyolc körül kelek (attól függ, mikorra kell bemennem a gimibe, nem mindig van első két órám), de valamikor akkor sem megy a kelés, ha már 10 előtt elaludtam. Gyerek mellett tényleg le kell majd mondanod a sokáig tartó alvásról, meg arról, hogy egyszerre fogsz sokat aludni.
2018. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
tegnap 17:22 Pont ez van nálunk is :) Hiába alszik a gyerek 8-9-kor, ha mi csak 1 után fekszünk le, fáradtak leszünk reggel :))
2018. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Gyerekem hat hetes kora óta átalussza az éjszakát. 8-9 órákat alszik. Szóval ne higgy el mindent, amivel ijesztgetnek.
2018. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!