Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kisgyerek mellett...

Anyukák, kisgyerek mellett mennyi a szex? Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszai érdekelnek, akiknél a gyerek sokszor ébred éjjel. Ez megy lassan 2 éve és a férjem már nem is közeledik, merthogy nincs rá alkalom! Ti hogy oldjátok meg?
2018. jan. 6. 12:23
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az én közeledésem ezzel az ürüggyel elutasítja.
2018. jan. 6. 12:26
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Alvasidoben.

Nekunk mar nagyobb, delutan nem alszik jo ideje, de mindig este keritettunk ra sort (joval ritkabban, mint gyerek elott, ez azert mindkettonknek rossz, azota is), lefektetes utan. Amikor ejjel ebredt, kiszamithato volt, hajnal korul, sosem zavart be. Csak sokszor faradtak vagyunk mar estere....

2018. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Lefektettem, és tudtam, hogy közvetlen ezután egy óra majdnem minden esetben van. Meg hát ja, ott a kockázat, hogy fölkel és félbeszakít, de akkor most inkább ne is csináljunk semmit? Ha félbeszakít, ez van, visszaaltatod és lehet folytatni.

Amúgy az én gyerekem is 2 éves koráig sokszor kelt, most 2,5 éves, még mindig kel 1x átlagosan, van, hogy 2x.

Most heti 3-4x van szex egyébként, mikor sűrűbben ébredt még a lányunk, nálunk is ritkább volt, de 1-2x hetente akkor isis megoldottuk.

2018. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Egy négy és egy 1 éves lányunk van. Este 8-9 között alszik mindkettő, utána vagyunk együtt. Általában 5-6 szor egy héten, ritkán marad ki nap. A kicsi mostanában kel a foga miatt 2-3-szor éjjel, de éjfélig alszik, úgyhogy éjfélig mindig próbáljuk megoldani.
2018. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Uristen, de jo libidotok van. Ha nekunk havi 3-4x van, akkor mar elegedettek vagyunk.
2018. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Előtte se voltunk túl sokszor együtt, most is ugyanúgy 2-3 alkalommal vagyunk együtt egy héten. Este altatás után megyünk fürdeni mi is és vagy a zuhanyban vagy utána az ágyban van időnk rá 2-3 órát egyben mindig alszik.

Kb 6 hónapos koráig volt, hogy csak heti 1x, mert iszonyat hasfájós volt és mindketten zombik voltunk.

2018. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Évente 1 már jó.... Ő amúgy folyton kel. Átlag 5, van hogy 10-szer. Nappal is 2-3 kelés, míg alszik.

Szerintetek ez csak kifogás?

2018. jan. 6. 13:08
 8/21 anonim ***** válasza:
Sztem neha kerjetek meg vkit h vigyazzon ra es randizzatok.. merz mielott a sexen agyalsz a kapcsolatod kéne rendbe hozni. Vagyis kettőtöknek. Ha nem hajlik erre sem akkor megkérdezném mi a gondja.. ha azt mondja a sex ,akkor mond meg h épp azon vagy de nem segít
2018. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Évente 1? Bocs, de ez nem szexuális élet, ha nem csal meg, akkor aszex, az én férjem is az, csoda, hogy gyereket sikerült csinálnia, de igazából szülés óta nekem is nulla a libidóm. Amúgy normális embereknél sosincs jó vége a szexmentességnek.
2018. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

1 éves a kislányunk. Nem jó alvó sajnos. 8-12-ig alszik, aztán 1-4-ig. 6-9-ig. Megmondom őszintén, hogy amikor tudunk együtt vagyunk, nagyjából mindennap. Vagy délutáni alvásidőben (Férjem itthonról dolgozik) vagy este. Vagy mindkét alkalommal:).

Az elején sokszor nekem se volt kedvem, de tudtam, hogy majd belejövök:), ezért volt, hogy magamra erőltettem. Sokan mondják, hogy nem számít, de szerintem igenis számít. Kell a férjnek is a törődés, szó szerint a kielégülés, hogy férfinek érezze Magát, mi pedig nőnek.

2018. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!