Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek gyerekek...

Van itt olyan, akinek gyerekek mellett megromlott a házassága? Miért?

Figyelt kérdés
Sajnos az enyém nagyon. 4 gyerek van, a férjem nem járt haza. Nem is tudom mit tegyek. Most 1 hónapot kértem tőle, hogy addig inkább ne találkozzunk, gondoljuk át a dolgokat. Eddig én meg akartam menteni ezt a kapcsolatot, most már úgy érzem vége. A férjem azóta többször bocsánatot kér, ígéri, hogy megváltozik. Eddig sosem változott, csak ígérte.
2018. jan. 7. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Személyesen nekem nincs ilyen tapasztalatom, de az egyik rokonom akkor kezdte megcsalni a feleségét mikor az az első gyereküket várta, és mire 1 éves lett a gyerek, apuka már a szeretővel élt. Azt mondta a szülés után már nem tudott nőként tekinteni a nejére, mert bent volt a szülőszobában és ez lett az eredménye. Ugyanakkor szerintem ő nem az a típus aki elköteleződne egy család mellett és már csak akkor eszmélt amikor jött a gyerek. Azóta már rengeteg nője volt, de még mindig azzal az egyel él együtt akiért anno elvált.


A másik rokonom meg a 2. gyerek után kezdett agresszív lenni, sokat veszekedtek. Aztán szétmentek, aztán összejöttek, gyorsan csináltak egy 3. gyereket aztán elváltak, most meg ismét összejöttek. Ott pénzügyi gondok voltak és emiatt feszült volt mindenki. Hogy miért vállaltak erre mégis egy 3. gyereket, azt senki sem érti.


Ha nekem lenne 4 gyerekem és a férjem nem járna haza, akkor azt mondanám, hogy menjen amerre akar és hagyjon minket normálisan élni. Ha már valaki így bánik a családjával annak én egy percet nem könyörögnék és nem is adnék egy esélyen kívül többet, mindegy mit ígér.

35n

2018. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk sokmindentől függ minden! 4 gyereknél eszméletlen nagyokat hibázhat mindkét fél, ennyi gyerek próbára teszi a legjobb házasságot is. Mekkorák? Foglalkoztatok egymással is vagy csak a gyerekek körüli gondok? Tervezettek voltak?

Te is dolgoztál, vagy emberek között? Adsz magadra? Van férjednek szabadideje vagy csak munka-gyerekek?

Soktényezős minden és ennek az éremnek is 2 oldala van.

Baráti párnak megromlott, de ott csak 1 gyerek van mégis születéstől minden körülötte forgott az asszonynak, fakanál, tűzhely és ovi, kb. ennyi lett az érdeklődési köre. Férj megunta.

2018. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Ne válj el , ha nem bantalmaz , csak kókler , mert egyedulmaradsz a negy gyerekkel , idövel valtozht a dolog

Próbalj idöt szakitani ra

2018. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Hm. Az a válasz van lepontozva, ahol okok is elhangzanak, mint lehetséges, hogy mi siklott ki. Látom vannak akiket nem érdekel mi válthatta ki a kérdezőnél. De akkok fenének válaszoltok?
2018. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is dolgozok, sőt a kiadások nagy részét én állom, mert volt a férjemnek egy hosszabb időszaka, amikor munkanélküli volt. Kb. 1,5 éve sikerúlt ismét elhelyezkednie, de valahogy a költségek megosztása nem változott. 3 nagyobb gyerek van (17 éves a legnagyobb és 2 kiskamasz) és 1 pici. Próbálok adni magamra, de a gyerekek és a munka mellett nem mindig marad idő rá.
2018. jan. 8. 05:22
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Ha ennyire tudod, hogy a gyerekek mkatt/mellett nem jut idő magatokra, minek kellett 4-et is vállalni??
2018. jan. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenáron nem szabad együtt maradni.

Van az a pont amikor nincs értelme.

Természetesen a lakhatást és az anyagiakat is figyelembe kell venni, na meg azt is, hogy 4 gyerekkel nehéz lesz párt találni és ezt nem bántásból mondom.

Szóval nagyon át kell ezt rágni és okosan csinálni a magad de főként a gyerekek érdekében.

Két gyerekkel váltam/11,6 év/, négy évig kínlódtunk mire eldőlt tényleg a válás lesz a legjobb.

40N

2018. jan. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nem vészes az a négy gyerek, már láttam több társkeresős profilt, ahol a férfi 3+gyerekkel keres párt.


Egyszer egy 7 gyerekes huszonéves! férfi is keresett társat, nem is nézett ki annyira rosszul.


Szerintem sokan vágynak nagy családra a férfiak közül is, de te kb egygyerekesnek számítasz, hisz mire válás után komolyra fordulhatna a kapcsolatod mással, már egy kivétellel minden gyereked felnőtt lesz.

2018. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy a 4.gyerekig minden happy ès szèp volt, majd egyszer csak apa azt mondta, hogy....

Tedd a szívedre a kezed( nem is muszáj itt nekünk igazat írni, hazudj valamit, hogy jól gyere ki a történetből) de őszintèn, nem mindig is ilyen volt?! Csak azt hitted megváltozik!

2018. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz pontosan az alatt hogy nem jár haza? Amikor nem megy haza, hol alszik, és milyen rendszerességgel?


Szerintem az, hogy nem a családjához megy haza aludni az önmagában való ok.

Van neki valakije?

2018. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!