Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tanítsam rajzolni az...

Hogyan tanítsam rajzolni az unokáimat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl ügyes kezű, sosem tudtam jól rajzolni, csak szeretnék a két éves unokáimnak a kedvében járni. Javasoljatok olyan oldalakat, olyan videókat, melyek alapján megtanulhatok egyszerű vonalakkal felismerhető dolgokat rajzolni a kicsiknek. Köszönöm a segítségeteket.

2018. jan. 16. 01:24
 1/1 anonim válasza:

Van egy olyan alkalmazás hogy "Pinterest" ott elképesztően aranyos ötletek vannak, (pl teknős, madár rajzolása lépésròl lépésre)

Keressen arra rá hogy "drawing for children step by step" vagy "How to teach drawing to children" biztos van egy-két jó ötlet.

Ezenkívül majdnem minden nagyobb boltban árulnak pár ilyesmi könyvet.


(A piciknek nagyon érdemes vízfestéket is venni, mert élvezik és kimosható a ruhákból.A rajzolást könnyebben meg tudják unni, bár én mindig órákig el voltam vele az öcsém csak pár percig)

2018. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!