Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit írtatok az önéletrajzotokk...

Mit írtatok az önéletrajzotokkba? Mennyire nehezen találtatok munkát? Mikor kezdtetek el keresni?

Figyelt kérdés

18 évesen dolgoznom kellett sajnos, a Boschban kaptam munkát. Előtte persze egy évet dolgoztam diákként, főként pénztáros és árufeltöltő voltam. Most már 1,5 éve tanulok (terhesen kezdtem) és májusban lesz végzettségem. Barátnőm ápoló, de mióta az eszét tudja, pultos ill felszolgáló. Sok munkahelye volt de mihelyst az egyiket otthagyta, talált másikat. Én ezt nem akarom elhinni. Szomszédunk keresett eladót, beszéltem vele, múlt idő. Pedig annyira beleéltem magam, hogy hátha normális munkát találok és rá kell jönnöm, hogy nem sikerül.. jelentkeztem diszpécsernek, asszisztensnek de nem hívnak sehonnan állásinterjúra. Most elkeseredten, mert a bölcsitől is két utcára lett volna és reméltem egy kis protekciót. Boschba nem akarok visszamenni.

/Normális válaszolók válaszát kérem, minden provokatív kommentet töröltetek/


2018. jan. 27. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az provokatív, ha megjegyzem, hogy már ezt kérdezted?

Kár, hogy módosítottál rajta, mert így nem lehet töröltetni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2018. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Csak azt nem írtad le, hogy mit tanultál. Ugye nem logisztikát?
2018. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szakmám gyógymasszőr lesz. Nagyon nehéz az elméleti része, a gyakorlatban nem tudom, mennyire találok majd munkát. Sajnos nem mindegy, hány óra ill hol van a munkahely.
2018. jan. 27. 16:05
 4/13 A kérdező kommentje:
Most láttam a jófogáson, keresnek egy szállodába masszőrt, de nem kérnek végzettséget. Így nem tudom, merjek-e jelentkezni mert az ilyenek erotikus jellegűek szoktak lenni. Sok a kamu állás is, ahova meg végzettséget kérnek, nem tudom, felvesznek e még nincs meg a szakma.
2018. jan. 27. 16:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Az önéletrajzomba az iskoláimat és a végzettségeket írtam bele, valamint a nyelvvizsgát és az előző munkahelyem+munkakört.

(Mi mást lehetne beleírni?)

16 éves korom óta dolgozom, először diákmunka, majd érettségi és szakma megszerzése után elhelyezkedtem a közszférában. Azóta váltottam, ez a 2. munkahelyem. Sosem voltam munkanélküli.

Pultos, eladó..ezek tucatmunkák. Kiraknak az egyik helyről és másnap kezdesz a másiknál, nem egy ördöglakat.

35N

2018. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy tucatmunka, mégse hívnak. Ennyire szerencsétlen vagyok?

Nemrég felhívtam az Egészségházat, de az eladói munkakört betöltötték amire pályáztam. Még egy off..

Diákmunkákat te beleírtad?

2018. jan. 27. 16:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Miert lenne a szallodai erotikus masszazs? En peldaul egy szallodaban nem talalkoztam meg ilyen szolgaltatassal.
2018. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is a Boschban dolgozom, illetve most már terhes táppénzen vagyok. Ha lejár a GYES, megyek is leszámolni, mert nem tudom majd megoldani a bejárást Budapestről, illetve nincs senki, aki vigyázna a gyerekre. Én most épp egy államháztartási szakmán töröm a fejem, de ha más nincs, elmegyek egy Pennybe dolgozni, azért ott elég rugalmasak műszakbeosztást illetően!

Megértelek, hogy nem akarsz vissza menni, 4 műszak mellett a családi élet szinte lehetetlen. Szociális szférában is gondolkodhatsz esetleg...

2018. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha végzett gyógymasszőr lennék, akkor eljátszanék a gondolattal, hogy nem alkalmazottként helyezkedem el hanem a saját főnököm lennék. Vennék egy igazi masszőrágyat és otthon dolgoznék, nyilván akkor, hogy ha ez megoldható. Akad e pl. egy külön szoba, ahol be tudsz rendezkedni ehhez. Egy olyan helyiség lenne jó, amihez nem kell keresztül menni az egész házon, ahol le tudnak vetkőzni, és lenne hozzá egy külön kis mosdó, wc.

Te oszthatod be az idődet, hogy mikor fogadsz vendéget, de ha lenne egy autó akkor házhoz is mehetsz a vendégeidhez. Sok mindentől függ ez, hol éltek, mekkora település vagy város, lenne e rá igény. Ha jól csinálod akkor hamar híre megy és egymásnak ajánlanak az emberek.

Viszont bevallom, hogy mindennek a hivatalos oldalával nem vagyok tisztában, hogy pl. ehhez egyéni vállalkozói igazolványt kell e kiváltani, hogy megy az adózás, számlaadás.

2018. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hmm volna egy vendégházunk ilyen célra jó ötlet
2018. jan. 27. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!