Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló vagy segítség...

Egyedülálló vagy segítség nélküli anyukák! Ti hogy találtatok munkát amiből meg is lehet élni?

Figyelt kérdés
A kislányom miatt csak reggel 6-15-ig tudnék munkát vállalni, hétköznapokon. Eddig is gyest kaptam, az előző munkahelyem elküldött. Volt akinek sikerült már így munkát találni?
2017. febr. 14. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Én a végzettségemmel helyezkedtem el,szerencsére rugalmas.
2017. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk van olyan gyár, ahol kifejezetten ilyen a munka, hogy anyákra lett kitalálva.
2017. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
7:30-tól 16-ig dolgozom, teljesen gyerekkompatibilis úgy hogy a mhely melletti óvodába hordom. Végzettségemnek megfelelően jól is fizet.
2017. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan nem vagyok egyedülálló, de olyan helyen dolgozom, ahol ellenék Úgyis.

8-16-ig dolgozom hétfőtől péntekig. Túlóra nincs. Táppénzen lehetek.

Pénzügyi ügyintéző vagyok, 200 felett keresek.

Gyed alatt végeztem el egy OKJ-tanfolyamot, azzal helyezkedtek el.

2017. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én sem egyedülálló vagyok, csak sokat dolgozik a párom. Felsőfokú idegenforgalmi végzettségem van, de passzív nyelvhasználónak számítok, így nem tudok ebben elhelyezkedni. Gyárban gondolkodtam, hogy ha más nincs, de a környékünkön eddig csak 3 műszakos munkát találtam.

Köszönöm a válaszokat, lehet nekem is inkább valami sulinak kellene neki állnom, és olyan szakmát találni ami babakompatibilis :)

2017. febr. 15. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!