Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák! Szoktato...

Kisgyermekes anyukák! Szoktatok járni fodrászhoz, körmöshöz, kozmetikushoz a baba mellett?

Figyelt kérdés

Tervezem egy szépségszalon nyitását a közeljövőben, és szeretnék minél inkább tájékozódni a kisgyermekes anyukák igényeiről ilyen téren :) Az lenne a kérdésem hogy van-e időtök/alkalmatok igénybe venni ilyen szolgáltatásokat? Ha igen, akkor miket, és milyen gyakran?

Illetve a kérdésem másik része az lenne, hogy ilyenkor gyermekbarát helyre mentek és viszitek magatokkal a gyerkőcöt, vagy ilyenkor rábízzátok apukára/nagyszülőre/másra, és egyedül mentek inkább?

És számotokra mit jelent az, hogy gyermekbarát egy hely? Milyen felszereltségre, pluszra gondoltok egy ilyen hely kapcsán (a személyzet segítőkész hozzállása mellett) ahova szívesen mennétek?

Előre is köszönöm a válaszokat!! :)


2018. jan. 29. 15:39
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!! :)

Utolsó válaszolónak reagálnék (illetve aki eddig hasonló véleményt irt) hogy én is egyetértek azzal hogy egy gyereknek nem jó, ha olyan légtérben tartózkodik, ahol vegyszerekkel dolgoznak (fodrász, körmös). Még felnőtt is van, aki nem bírja ezeket a vegyszereket. Szóval valóban nem a legjobb megoldás ott, azonos helységben megoldani ilyesmit (egyébként törvényileg sem vagyok benne biztos hogy engedélyezett lenne).


Összességében meggyőződtem arról hogy nem nagyon igényli senki az ilyesmit (illetve nagyon kevesen). Olyan szempontból lehetne még elgondolkodni hogy pl lennének olyan napok, amikor egy külön helységben lenne egy felügyelő a gyerekeknek, és aki esetleg máshogy nem tudja megoldani, jöhetne akkor :) Viszont szerintem ez annyira macera és gondolom annyi egyéb feladattal jár, hogy nem nagyon lenne rá kapacitás nálunk.

De köszönöm a sok segítséget és hogy kicsit felmérhettem az igényeket! Szívesen fogadok még válaszokat, véleményeket!! :)

2018. jan. 30. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!