Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem érzitek magatok magányosna...

Nem érzitek magatok magányosnak kisgyermek mellett?

Figyelt kérdés

1,5 éves kislányommal vagyok itthon. mindennap megyünk valamilyen foglalkozásra, szépen kialakult a napi ritmusunk. A lányzom boldog, kiegyensúlyozott.

Én mégis nagyon magányosnak érzem magam. Ezek a programok fél, háromnegyed órát tartanak, plusz előtte, utána öltözködés, beszélgetés. Kb. 1 órát vagyok társaságban, emberek között, nekem egy nagyon kevés, a nap többi részében kettesben vagyunk.



2017. márc. 30. 10:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
Töltsetek több időt játszótéren, parkban, programokon.
2017. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

9-11 ig tudunk kb. egyéb helyen lenni, mert utána ebéd és altatás, 12 és fél 1 között már alszik.

Reggel meg idő míg eltudunk indulni.

2017. márc. 30. 10:57
 3/18 anonim ***** válasza:
8%

Nincsenek barataid?

En annyi baratnot megismertem ezeken a babas helyeken, hogy minden nap talalkozunk valakivel, megyunk egymashoz.

2017. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

Nyugodtan lehet a babakocsiban altatni, kicsit legyel rugalmasabb. Este 7 ig vilagos van, alvas utan is lehet menni.

Ha te nem teszel erte, senki nem fog bekopogni hozzad, hogy jott baratkozni

En is igy voltam, de onsajnaltatas helyett tettem erte. Pl. 10

tol delig baba klub, aztan esznek a gyerekek szendvicset pl egy padon, vagy viszek babakajat, utana siman alszik ket orat a babakocsiban , mi asdig tudunk beszelgetni, kavezni. Delutan ha rossz ido van valakihez megyunk, vagy a jatszoterre , a gyerekek jatszanak. 1,5-2 ev koruli gyerekekrol van szo.

2017. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

van pár barátnőm akikkel mi is összejárunk, amikor nincs foglalkozás. Tehát tényleg mindennapra van valami, sose ülünk itthon. De ezek csak napi 1-2 órás dolgok, mert reggel mindenki készülődik, 9.-nél hamarbb senki sem ér rá, általában 11 körül meg mindki megy haza, mert ebéd, altatás.

Nálatok hogy megy?

2017. márc. 30. 11:11
 6/18 A kérdező kommentje:
van még egy nagyom, ő már sulis, 4 re megyünk érte.
2017. márc. 30. 11:13
 7/18 anonim ***** válasza:
12%

En irtam az elobb, hogy lehet nyugodtan a babakocsiban altatni, mert igy 11-tol 4 ig kiesik az ido.

Egyebkent hozzank ha jon valaki, van egy utazoagy, es alszik ott a babaja. De mi ehhez szoktattuk oket, rugalmasak vagyunk. De volt olyan is, hogy nem volt almos, 4 ig voltunk valahol, hazafele bealudt, fel ora mulva keltettem, es ennyi.

2017. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

Miért nem keresel magadnak valami értelmes elfoglaltságot?


Ezt sosem értettem, hogy egy felnött ember miért nem tud mások nélkül ellenni. Használd ki az idödetes tanulj nyelveket vagy szakmát, vagy képezd magad tovább, este a gyerekeket add le az apjuknak és menj sportolni, vagy más felnött társaságban valamilyen hobbit csinálni.


Ezt minden további nélkül meg lehet oldani, én még négy gyerek mellett is eljártam rendszeresen sportra, tanultam, és nem az egész iömet azzal töltöttem, hoyg nézem a gyereket (meg a háztartásban csinálgatok valamit), és közben sajnálom magam, hogy unatkozom!

2017. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 babyboom567 ***** válasza:
Én élvezem a "magányt", bár a kisfiam még csak 3 és fél hónapos,reggeli és esti rutinunk már van,napközben nagyon piciket alszik(ha alszik),olyankor eszem,főzök olvasok gépezek,vasalok,meg egyéb dolgok.Sétálni délután a férjemmel együtt szoktunk.De én sosem voltam társasági ember.Ha van társaság,jól érzem magam,de különösebben nem keresem mások társaságát.
2017. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

Ha minden nap mentek, akkor nem ertelek. Kimozdulsz. Van, aki hetekig nem megy sehova.

Olvass, este menj futni, biciklizni. Ott az iskolasod. Vele is mehetsz.

2017. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!