Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolnál ilyen nevű nőkről?

Mit gondolnál ilyen nevű nőkről?

Figyelt kérdés
Adelina, Amanda, Amélia, Angelina, Annabella, Antonella, Arianna

2018. febr. 12. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

"Amikor Bemutatkozik inkább dicséretet kapott, mint megdöbbenést."


Persze, mert senki nem fogja az arcába mondani, hogy hú B+, de gáz neved van.

De még azt se fogja senki mondani, hogy "milyen furcsa neved van", mert valszeg azon is megsértődnének.

De még azt se fogja senki mondani, hogy "hú, milyen különleges neved van", mert a csak a furcsa udvariasabb formája, és akinek rossz napja van, ezen is megsértődik.

Sértődéssel meg senki nem akar kezdeni, ezért persze, hogy dicsérik a nevüket.

2018. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 Ha nekem nem tetszik nem mondok semmit és végképp nem dicsérem. Ha tetszik megjegyzem az illetőnek. És volt olyan amikor mondtam, hogy milyen különleges név és érdeklődtem, hogy honnan a választás stb. Anyukától és magától a személytől is. Nem volt sértődés.
2018. febr. 13. 10:42
 13/15 anonim ***** válasza:
A "milyen érdekes/különleges név" valóban nem feltétlenül dicséret, de a legtöbb ember annak veszi a béke érdekében. :)
2018. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2es, a többi is létezik...
2018. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14 szerintem tetszik akart lenni.

#13 erre én nem is gondoltam, remélem senkit nem sértettem meg. 😊

2018. febr. 13. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!