Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy csináljátok, nektek...

Ti hogy csináljátok, nektek hogy van időtök gyereket nevelni? Úgy értem hogy munka, hobbi, edzés, barátok mellett.

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 12:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nos nekem valóban nincs még gyerekem és még fiatal is vagyok (24), csak azért tettem fel a kérdést mert mostanában sokat gondolkodom a gyerekvállaláson, hogy egyáltalán legyen-e stb...
2018. febr. 13. 20:48
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha gyereket vállalsz, és azt akarod, hogy normális legyen, nem egy neveletlen kis szörny, aki nem képes viselkedni, akkor a nevelése kell álljon az első helyen. Amíg ezt nem érzed át mennyire fontos, addig inkább még élned kellene szülés előtt.

Nem véletlenül írom. A rokonságomban is van gyerek, na ő minden csak nem nevelt. Szemtelen, visszabeszél, szóvogadatlan, visítva rohangál, hisztis ha nem kap meg valamit, hajat tépked stb. Az anyja leszarja.

Ezt lehet tőle hallani "menj játszani, hagyjd anyát békén mert nem ér rá (épp szappanoperát nézett), netezz, csinálj leckét, nem igaz hogy nem vagy képes egyedül játszani, hagyjál már, anya nem ér rá, barátnőzni megy, már ismered az utat a suliból egyedül is haza tudsz jönni(8 évesen)". Amúgy az utolsóban még lehet is valami, én általános 2. osztálytól egyedül jöttem mentem suliba, és nem volt közel, de a többi szerintem borzalmas.

2018. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát ezek alapján valóban élnem és érnem kell éveket, jelenleg egyáltalán nem érzem azt hogy kèpes lennék a gyereknevelés alárendelni minden mást.
2018. febr. 16. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!