Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarom tovább nevelni a...

Nem akarom tovább nevelni a férjem gyerekét. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú, lassan 3 éve van velünk. 2 közös gyerek van. Belefáradtam a harcaiba, abba hogy gyűlöl engem. Az anyukájához nem tud menni, a nagyszülők már öregek. Az egyetlen megoldás, ha én költözök a gyerekekkel. Vagy van esetleg más?
2018. febr. 15. 18:46
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Nagyon elmérgesedett köztünk a helyzet. Nem köszön, nem beszél velem és a kisebbekkel.
2018. febr. 15. 18:48
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
A ferjed mit szol ? A ferjede a lakas vagy kozos ?
2018. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%
A férjeddel kell megbeszélni, de valószínűleg nem fogja utcára tenni.
2018. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Közös a lakás. De nem a lakás a lényeg. A fia miatt állandó feszültség van itthon. Nem akarom, hogy választania kelljen a gyereke és köztem. Beszéltem már a férjemmel, tudja hogy ez így nem jó, de nem tud mit tenni. Bírjam ki, majd nagyobb lesz és megváltozik. Már nem bírom. Folyamatosan szorít a mellkasom, csontsovány vagyok.
2018. febr. 15. 19:00
 5/41 anonim ***** válasza:
81%

Meg tudlak érteni. Én sem tudtam elfogadni az exem félrenevelt, buta, pofátlan gyerekét. Ha így viselkedik, ne gondoskodj róla. Nem kell a se.ggét kinyalni, csak mert nem te szülted. Nem minden mostohagyereket lehet szeretni sajnos.

Az anyja nevelte félre, vagy a párod?

2018. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Az anyukája, majd az apai nagyszülők. Amikor már nem tudtak vele mit kezdeni, megkértek, hogy vegyük magunkhoz. Nem tanult, kábítószerezett, amikor hozzánk került. Tudom, hogy miért ilyen, próbálkoztam sokáig, hátha javul a helyzet, de nem. Kábítószer gondok szerencsére már nincsenek.
2018. febr. 15. 19:06
 7/41 anonim ***** válasza:
86%
Szóval már mindenhol kiviselte magát. Nem mondom, hogy vágd ki az utcára, de amennyiben nem tisztel téged, ne főzz rá, ne mosd a ruháid és közöld, hogy ez miért van. A gondoskodásért változnia kell.
2018. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
40%
Férjed gyenge te meg gyáva vagy mert tudod hogy ha jogosan vállalni kellene a döntését lehet te koppansz . A 2 gyerek és a te érdeked hogy repüljön akár a faterjával . Aztán ha ebből gond van családsegítő és rendőrség . Ki nem állhatom azokat akik szabadság helyett a kényelmetlen bajokat okozzák maguknak mert a semmibe reménykednek : megváltozik , szeretni fog , minden jobb lesz . Hamarabb lesz szeretője a társadnak és lesz milliárdos a suttyó gyereke mintsem neked az eszed megjönne ...
2018. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
43%

Ennek ugye a pszichologiai háttere, hogyaz uj nő elfogadása egy gyerekben, pláne kamaszban, a saját anyja elárulását jelenti. Ő pont olyan korban van amikor segitségre szorul ez a kábitoszerben is jol megmutatkozik. És kire számithat az ember a nehézségekben, ha a családjára nem. Ezt már sok sok beszélgetéssel és nem dirigálással már rég kezelni kéne, különben magatehetetlen csellengő lesz, akivel még kevésbé lehet bírni.

Persze hogy könnyebb kihajitani valakit mint családtagnak nézni.felelősséget vállalni már nem megy.

2018. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
39%
Költözz és kész.
2018. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!