Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 0-3 éves gyerekek szülei,...

0-3 éves gyerekek szülei, engeditek mesét nézni vagy tabletezni/okostelefonozni a gyerekedet? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Reggelente kb 20 percet nézi amíg én felöltözök, csinálok reggelit stb. Tovább nem is érdekli, megy játszani. 1.5 éves.
2018. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
En 3 evesen minden reggel mikor keszult noverem iskolaba beraktam magamnak a "mesekazetatt" a lejatszoba mar tudtam hogy kell elore hatra tekerni...:D
2018. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

2,5 evesem reggel nezi mig elkeszulok, 30-40 perc de nem jatszik is kozben, nem koti teljesen le. Este 6 tol 7 ig van a kedvenc esti meseje de ezt sem nezi teljes figyelemmel.


A telefonomhoz nem nyulhat ( nem is nyul ), a tabletot neha keri, akkor 10-20 percet jatszik vagy kepeket nez. De ez nem mindennapos.

2018. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Napi szinten nem néz mesét, nincs igénye rá. YouTube-on szoktunk időnként max. ~5 perces animációkat vagy zenét nézni. Az olvasott meséért viszont odavan, 100 feletti könyve van.

2,5 éves.

2018. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Mesét nézhet, de szintén nem bírja 15-20 percnél tovább nyugodtan nézni. Tablet, telefon sosem volt a kezébe adva, egy jó ideig még nem is lesz. Nem is érdekli mondjuk, tabletünk nekünk sincs, telefonról azt tudja, hogy a mienk és kész, laptopról meg hogy anya azon dolgozik. 2,5 éves.
2018. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

22 hónapos, minden reggel negyed óra-20 perc mese van, kakaóját közbe megissza, én meg a kávémat, ez segít elindítani a napot.

Napközbe viszont tv-t nem néz, mi nem tv-zünk sosem, telómat néha ha megtalálja elcsórja és nézi rajta saját magáról készült videókat de ez kb 5-10 perc, ezt inkább kakispelusnál vetem be ha nehéz lefektetni.

2018. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Mesét nézni igen, tabletezni/okostelefonozni nem. Vagyis az én telefonomról, a kezemből nézheti, de mivel állandóan tapizni akarja, ezért ezzel nem is próbálkozom nála, mert annak úgyis hiszti a vége, hogy miért nem engedem nyomkodni. Amúgy se sokszor akartam ezt bevetni, inkább csak olyan helyzetben, ha valahol sokat kellett várni, de nem úgy terveztük, hogy huzamosabb időt ott töltünk. De nálunk ez nem válik be.


Tévében, számítógépen nézhet mesét, napi kb. másfél órát, ez vagy egy hosszabb mese (amit persze nem egyszerre néz végig), vagy több rövid.


2 éves amúgy a kisfiam. Egyéves kora előtt semmit nem nézett.

2018. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Meset tv-ben nezhet. Nem telefonozik, tabletezik, egyaltalan nem valo neki.

3 eves.

2018. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
2,5 eves reggel kis mese és este furdes előtt kicsi.de csak mese youtube/ mese csatorna. De abból is olyan ami neki való és erdekli is. Valogat hogy mit szeretne nezni..:)) telefonhoz nem nyul. Tableten inkább játszik ( forma egyezteto, parosito, oktató játék kizárólag)
2018. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak pelenkázás idejére kapcsolok be neki ilyen gyerek tévét, de ennyi, mert különben üvöltene :)
2018. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!