Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki vitte már haza az...

Valaki vitte már haza az újszülött babáját a kórházból tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
Mivel nincs autónk , ezért máskép nem tudjuk megoldani. A környezetünkben sincs olyan ember akinek autója lenne. Lehetséges tömegközlekedésen haza vinni a babát?
2018. febr. 18. 21:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%
Én a helyedben taxit hívnék.
2018. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
87%

Taxi??

Ugye nem akarod bkv-ztatni a 3 napos babát?

2018. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer kibírjátok, hogy taxit hívtok!
2018. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Hol laktok? Ha nem túl messze, hazaviszünk titeket!
2018. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
96%
Én nem értem hogy miért nem a taxi merült fel azonnal.
2018. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem mindjárt talicskában tolod haza?
2018. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

Taxi..

Egyszer kibirjátok az árát.

De busz? A sima levego nem art ha korabban viszed ki pl setalni. De busz? Jarvany idejen..

2018. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%

Na várj, azért az nem mindegy, hogy honnan hová. Ha városon belül, akkor szerintem a taxi bele kell, hogy férjen. Ha városból falura, az már neccesebb. De nehezen tudom elképzelni, hogy nincs egyetlen ismerős se, akinek lenne autója.


Egyébként persze, lehetséges így hazavinni a babát, végül is nem egy annyira megveszekedett gondolat, mint ahogy itt páran próbálják beállítani, csak nyilván nem a legideálisabb. A baba szempontjából sem, de a gyermekágyas anya szempontjából sem. Én legalább is az első szülésem után nagyon nem voltam olyan állapotban, hogy tömegközlekedéssel hazajussak, simán elájultam volna. Aztán persze olyan is akad, aki 20 perces gyalogos távolságot simán lesétál hazáig a kórházból. A második szülésem után azt én is vígan megtettem volna. De azért a séta más, és más egy buszra, vonatra felszállni egy újszülöttel.

2018. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is hívjatok egy taxit.
2018. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
58%

A kórházba hogy jutsz be?

Ha mondjuk szivárog a magzatvíz, akkor végighúzod a csíkot a városon?


Képtelen vagyok elhinni, hogy hamarosan gyereketek lesz, és egy ilyen alapvető, kis problémát nem tudtok megoldani.

Taxi, vagy ha arra nem telik (ami mondjuk érdekes, mert 10-15 ezernél tuti nem lehet drágább és ennyi váratlan kiadás baba mellett is lehet bármikor), akkor pedig ismerős, barát, vagy rokon. Vagy akár szomszéd, ebben az esetben szerintem még az is elfogadható.


A buszról nyilván nem fognak leszállítani, de neked is kényelmesebb lenne, ha nem kéne végigzötykölődni az utat, figyelni arra, hogy a baba nehogy elkezdjen sírni, stb.

2018. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!