Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki utazott már pár hónapos...

Ki utazott már pár hónapos babával?

Figyelt kérdés

A fel és a le szállásnál kell a gyereknek cumit adni vagy cicilni. Ha alszik akkor ébredsz fel nehogy be dugoljon a füle?

A csecsemő táskájában is érvényes a ml. Mert több krémet is kell vinnem.


2018. febr. 26. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Èn repültem többször a lányommal 3 hós korától.


Èn nem szoptattam így mindig volt nálam tápszer. àltalában 2 üvegben volt 2 etetésnek megfelelö víz mennyiség. Forron raktam el, de ha kihült akkor megmelegítették.

Ezt simán fellehetett vinni. Nedves popotörlöt is felnegedték és egy aprócska krém is biztos volt. Többet a kofferbe pakoltam.

Nekem minden falszálláskor kakilt a lányom.

Felébreszteni nem ébresztettem fel, de nekem erösen cumis volt a lányom.

Mindig volt nálam fájdalmocsillapíto kúp, ha esetleges nem érzékelhetö füllgyulladása van akkor rögtön tudjam csillapítani a fájdalmat...


Ferihegyen mindig bele kóstoltattak mindenbe... De más reptereken csak megnézték és mehettem tovább.(még Németorszagban sem kötöttek semmibe sem bele)

2018. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

100 ml folyadekot lehet , vihetsz 30 fajta kremet is, csak ne kegyen tobb 100 ml- nel darabja.


Vizet tapszerhez vihetsz.


Cumizzon, vagy szopizzon/ egyen cumisuvegbol le vagy felszallasnal.

2018. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A csecsemőnek nem jár külön poggyász, mivel ingyen utazik.

Bébiételt, italt, tápszert, anyatejet vihetsz fel a számára, ezekre nem vonatkozik a 100 ml-s korlátozás, de megkóstoltathatják veled.

Krémekre vonatkozik a korlát és csak a te kereteden belül vihetsz neki.

Lányunk nem aludt fel- és leszálláskor, így nem kellett ébreszteni, de nem tudom, hogy csináltam volna, mondjuk nehéz lett volna bekötve aludnia.

2018. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk a cumit nem szereti a gyerek így a szoptatás marad. Akkor ha alszik ne ébresszem fel a le és fel szállásnál?
2018. febr. 26. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!