Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császárosok! Fáj, amikor a...

Császárosok! Fáj, amikor a dréncsövet szedik ki?

Figyelt kérdés

Eléggé félek ettől a dologtól.


Másik,h elso felkeles utan normalis ha csak masfel ora mulva szabad ujra felallni vagy pisilni menni??


Minden más tanácsot elfogadok csaszar utanra. Tegnap mutottek


2018. márc. 3. 13:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat. Engem most ez a pisi kör kimerített de nemsokára megpróbálok újra felkelni. Aztan jon parom akkor meg miatta :)
2018. márc. 3. 14:49
 12/17 anonim ***** válasza:

Mert felsértették a húgycsöved!!! Szólj az orvosnak, mert lehet, hogy húgyúti fertőzésed lesz, ez ugyanis hajlamosít rá. :(

Nekem is ez volt az első császáromnál és sajnos nem szóltam, nem kaptam antibiotikumot se rá, csak 2 hét múlva, amikor nagyon-nagyon fájt már minden pisilés és csak a 6 hetes kontroll környékére múlt el, úgyhogy tényleg érdemes szólni.

A második császáromnál már nem volt semmi ilyen jellegű probléma.

2018. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Azt mondták a mai 3.pisilést várjuk meg. Van akinek elmúlik, ha nem akkor kapok antibiotikunot.:/ mondjuk ma délelőttig kaptam. De azota azt mondtak tobbet nem adnak
2018. márc. 3. 14:52
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ezt mondták, hogy a "természetes", hogy fáj, azért is húztam 2 hétig, de aztán már rájöttem, hogy valahogy rohadtul nem természetes már, úgyhogy visszamentem a dokihoz.
2018. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Majd rakerdezek a dokinal ujra
2018. márc. 3. 15:30
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor adnak ha nagyon szetmarcangolnak/eros a valadekozas/verzes legalabbis azt tudom hogy az elso csaszarom utan azt mindtak az apolok "jézusom.." es bazi nehezen gyogyultam meg 10 nap mulva engedtek ki, es ott kaptam draint. A masik csaszarom jobban sikerult azt monstak szep lett a vagas es akkor nem is kaptam. Ki is rugtak 3 nap utan a korhazbol
2018. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Tegnap ejszaka vegul kiszedték. Mintha a beleim tépték volna. (Itt protokoll a drén,minden császáros,hasi műtött kap)

Péntek 16:05kor szuletett a fiam.

Azóta ezerszer jobban mozgok es jobb a közérzetem. Remélem holnap már elengednek h mehessek a fiúnkhoz.

2018. márc. 4. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!