Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a barátnőm azzal nyaggat állandóan, hogy gyereket akar?

Figyelt kérdés

Én 30

ő 26 éves


2013. ápr. 13. 21:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Az az oka, hogy felnőtt, és gyereket akar... ilyen egyszerű!
2013. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom, mert babát szeretne.

Egy nőnek időben gondolnia kell erre.

NEm tudom, milyenek az anyagi körülményeitek. Lehet, hogy nem akar többet várni.

Vagy csak arra kíváncsi, hogy te mikor szeretnél? Vagy szeretnél-e egyáltalán babát.

2013. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Én nem akarok. Beszarna meg bőgne állandóan,rengetek energiát és pénzt kéne belefektetni.Ő meg ezt nem érti meg .
2013. ápr. 13. 21:11
 4/36 anonim ***** válasza:
96%

na vajon miért??? biztos mert nem akar ygerket ugye???

Ezekszeritn nem illetek össze, reméljük van annyi esze hogy nem vár hanem keres egy oylan embert akikész erre. A lényeg Te mondd meg neki öszintén hogy Te nem akarsz igy döntsön. Nagyon éretlen és primitív vagy 30 éves létedre már bocs.

2013. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%
Hogy lehet így írni egy babáról, hogy beszarna meg bőgne??? Miért nem lehet normálisan leírni, hogy te nem szeretnél, mert nem és kész, de így!?
2013. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%
1. vagyok.. neked valóban nem való gyerek!
2013. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
54%
Miért, talán nem bőg? Nem szarik be? Kimondja, amit gondol, ez nem baj.
2013. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Neki van egy 6éves .Nem közös. De,minek neki még 1?


De tényleg.

A sok szaros pelenka meg az éjszakai bőgés. Nekem erre nincs szükségem ,de a barátnőmet szeretem

2013. ápr. 13. 21:17
 9/36 anonim ***** válasza:
32%
Miért lenne tuskó? Legalább kimondja... Mond meg ezt a barátnődnek is és kész. És azt is, hogy ha "véletlenül" teherbe esik, azzal sem fog megtartani, sőt, úgy menekülsz el, mint a huzat... Sok nő azt hiszi, hogy ha "becsúszik" a gyerek, akkor majd azt a férfi elfogadja... aztán mikor otthagyják őket nem értik.
2013. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
31%
A baba nem szarik, hanem kakál, nem bőg, hanem kifejezi az érzéseit, kommunikál :)
2013. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!