Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted mi az ami elvárható...

Szerinted mi az ami elvárható egy 8-17-ig dolgozó férfitól a baba körüli feladatokból?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Szinte minden. Egy munkahely szabadságnak számít a baba körüli teendőkhez képest.
2018. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Szoptatáson kívül minden
2018. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Minden. Szoptatás meg kiváltható cumisüvegből adott anyatejjel. Miért is kéne agyonsajnálni, mert dolgozik? A gyerek közös.
2018. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén semmit nem vártam el,de mindenben segít sőt néha én szólok,hogy menjen nyugodtan enni annyira el vannak együtt. :D Etetést semmiképp nem adnám át neki még,ha meg is tudnánk valósítani az a pici és az én "dolgom".
2018. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Az én férjem hulla fáradtan ér haza és azt látom rajta, hogy nem a hajlandósága hiányzik, hanem egyszerűen képtelen sokat segíteni. A fürdetést bevállalja és olykor negyed órát játszik a fiunkkal, de ez minden. Ugyanúgy én etetem, pelenkázom és egyáltalán, minden rám hárul, éjszaka mondjuk természetes, hogy én kelek fel hozzá, főleg miután még mindig szopizik. Hétvégén sem jön játszóterezni, de akkor gyakran kitakarít picit, ez azért segítség. Ami baj, hogy nincs tisztában vele, hogy milyen 0-24-ben egy babával, mindig azt mondja, hogy én le tudok dőlni napközben. Szóval nem tudom, de tényleg, hogy mit lehetne elvárni, nyilván attól is függ, hogy mennyire stresszes a munkája, kell-e túlórázni, fizikai vagy szellemi munkát végez-e.
2018. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

Meg attól is függ, hogy felnőtt férfi-e, aki kitartó, felelősségteljes, és apa akar-e lenni, vagy egy gyerek, aki hazaér, ledobja magát, kiszolgáltatja magát és azt vallja, hogy a gyerek a nő dolga, ő végzett, amikor megcsinálta. Mondjuk ehhez egy nő is kell, aki elhiszi, hogy annyira fárasztó az a munka, hogy megcsinálni volt energiája, de hétvégén sem képes lökni a hintát a játszótéren egy órát, mert hát fááááradt a lelkem...


Most komolyan, ki veszi ezt be? Ennyire terhelhető egy férfi? Gondolkodni kéne és őszintének lenni egymáshoz,és kimondani, ha szrt se csinál, mint apa!

2018. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
Hogy szeresse a gyerekét és játszon vele. Anyuka otthon van egész nap, annyi a minimum, hogy apára otthoni munkap ne maradjon.
2018. márc. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Anyuka otthon van egész nap, az a minimum, hogy ha apuka hazaér, akkor odateszi magát, hogy ne anyukára maradjon minden.
2018. márc. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Minden amit egy 8-17-ig dolgozo anyátol is elvárnak.
2018. márc. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Én éjszaka nem keltem, mert a baba is csak kétszer ébred, és még szopizik, azzal nyilván nem tud segíteni (a cumisüveg nem ugyanaz) - de ha rossz alvó lenne, és tápis, akkor egy ébredést biztos átpasszolnék. Reggel ő készíti a reggelit, míg én a babát öltöztem, pelenkázom, etetem. Ha hazazér, fél órára átveszi a babát, ezalatt pelust is cserél, én pedig fürdök. Vacsoránál együtt készülünk, közben babázunk, segít az etetésében (most kezdtük a hozzátáplálást). Amíg én altatok, ő elpakol. Nagyon jó babánk van, nem nehéz vele, ha nehezebb lenne, többet is vállalna. (napközben én főzök, takarítok, szabadnapján ezeket is felesben csináljuk)
2018. márc. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!