Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teherbe esni egy pénzes...

Teherbe esni egy pénzes embertől csak hogy végre jobb legyen az életem? Vagy csak még rosszabb lesz? 18/L

Figyelt kérdés

Igazából észrevettem hogy mindig utalgat a gyerekre mikor mondtam neki hogy hányingerem van egyből rá vágta hogy még nem is volt semmi de már terhes. Szóval én azt vettem êszre ő sem bánná ha terhen lennék. Nagyon rossz életem van, minnél előbb ki akarok szabadulni innen ha teherbe esnék vajon utána milyen életem lesz? Neki van pénze.

Nem tudom meg merjem e ezt tenni egy jobb élet reményében.

Szerintetek?


2018. márc. 17. 02:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Egyedül maradsz a nyomorban egy gyerekkel és majd kapsz tőle havi 20ezret.
2018. márc. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy foglalkoztatja, terhes vagy-e nem egyenlő azzal, hogy örülne is neki.


A terhesség helyett inkább beszéljetek arról, hogy ő hosszú távban képzeli-e el a kapcsolatotokat.


Egy gyerek nagy gond és felelősség ám, mit csinálsz, ha tegyük fel a legrosszabb eshetőséget, elhagy a pasi pl négyhónapos terhesen?

2018. márc. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Odadob 25 ezer gyerektartást, aztán osszad be.

Esélyed nem lesz szakmát szerezni, normális munkát kapni: egy életen át nyomoroghatsz a gyerekeddel minimálbérből vagy segélyből.

Árra megint kevés esélyed lesz, hogy normális párt találj. A fiatal, tanult (és ez által jól kereső) férfiaknak nem egy nyomorban tengődő, lepukkant anya kell, aki eltartót keres. Marad az, hogy 40+ nős férfiak unalmas házasságába viszel egy kis színt, cserébe némi támogatásért. Vagy hetente összevereted magad valami prolival, aki hajlandó magához költöztetni a gyerekeddel.


Sokkal egyszerűbb lenne intenzíven nyelvet tanulni és elvégezni egy szakmát. Pl. idősgondozó, 9 hónap OKJ-n. Aztán elhúzol a p..ba külföldre, és vissza se nézel.

2018. márc. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Nős, gondolom...
2018. márc. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Naivitás tetőfoka.

Ha ennyire a testedből akarsz megélni, érd el, hogy kitartson GYEREK NÉLKÜL!

Ha erre nem hajlandó, hidd el, akkor se fog, ha felcs.tatod magad.

2018. márc. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Egy gyerek a két fél döntése legyen..
2018. márc. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Aztakutyamindenit!

Meg se fordul a fejedben, hogy tanulj, dolgozz??? Tudod, normàlisék így törnek ki a nyomorból... Nem, te csak szülni akarsz, hogy magad bebiztosítsd! Gratulálok!

Amúgy ettől már egy prosti is jobban becsülendő! Ő legalább tesz valamit a saját maga boldogulásáért, és csak a saját életét bssza el, nem egy gyerekét!

2018. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Jajj ne tedd! Hidd el elrontanád az életed! Tanulj nagyon sokat, kitartóan és meg lesz az eredménye, találsz rendes munkát és jobb életed lesz.

Esetleg ha tényleg jól megvagytok, költözz hozzá, neked már akkor jobb lesz, de gyereket ne...

2018. márc. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Már bocs de idióta vagy! A gyerek nem haszontárgy, nem azért szülünk hogy egy gazdag pasi eltartson. Miféle csitri vagy te? Ne máson élösködj, inkább menj dolgoznia!
2018. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 p.szabina1223 ***** válasza:
100%
Ne vedd biztosra! Lehet, hogy csak viccnek szánta. Nem biztos, hogy jól járnál, lehet hogy cserben hagyna és akkor még rosszabbul élnél, mint most. Igazából te ismered őt-vagy nem. Mióta vagytok együtt? Mennyire komoly a kapcsolat? Le kellene ülni vele és megbeszélni a gyerek témát. Ne az utalgatásokra hagyatkozz.
2018. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!