Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak olyan közismertebb...

Vannak olyan közismertebb anyukák, akiket szerettek, kedveltek, esetleg követitek?

Figyelt kérdés
Neten, tévében, egyéb helyeken értem.
2018. márc. 19. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ördög Nóriék, fantasztikus kis család. Illetve Szaffi. :)
2018. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Dobó Ágit követem.
2018. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Ugyanolyan anyukák, mint bárki, csak híresek voltak előtte, így nincs. Egy no name random anyukát sem lesnék hogy mivel etet, meddig szoptat, stb. Nem tudnak többet/kevesebbet mint egy bármilyen átlag anyuka, ezért nem érdekel mit hogyan tesznek. De így vagyok a szimpla bloggerina anyukákkal is.
2018. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Ördög Nóri, Dobó Ági.


Utolsó: én néhány nem ismert anyukát is követek pl: instán, aki blogol. Hogy miért? Mert marha cuki képeket posztol, és jól esik unalmas percekben (pl: szoptatás közben) nézegetni.

2018. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy azért kell valakit követni, mert valamit jobban csinál, inkább talán, hogy hasonló cipőben járunk.


Nekem Dobó Ági az elején szimpatikus volt, aztán rájöttem, hogy olyan magas életszínvonalon él, ami számomra elérhetetlen, csak vágyálom. A videókban bőrüléses, új terepjáró, új ház, utazások, így nem szeretek mások boldogsága után sóvárogni.

Ördög Nóri szimpatikus, ott valahogy az emberi oldalt jobban érzem, meg a gyerekek is sokkal cukibban vannak bemutatva.

Én most futós anyukák blogját olvasom, nézem, azzal tudok most a legkönnyebben azonosulni. :)

2018. márc. 19. 11:41
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Ördög Noriek története nagyban hasonlít a miénkre. Ha látok róla cikket szívesen olvasom. A könyve nagy segítség volt, mikor lombikoztunk.
2018. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Milyen futós anyukákat követsz? :)

Én is futó vagyok.

2018. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
3. vagyok, úgy értettem hogy nem találok érdekeset abban, hogy idegen mő idegen gyereke mit csinál. Nem nézegetek idegen gyerekfotókat, akkor sem, ha pokolian unatkozom. Inkább olvasok olyankor valami könyvet.
2018. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Még annyi hogy azt is megértem ha valakinek ez izgalmas....nemhiába tele a net "mit ettem ma?" meg "hogyan iszom a kávém?" típusú vlogpostokkal. Sok ember unalmaban nézegeti hogy yx emberke mit ebédelt vagy a gyereke épp hányadik fogát növeszti, vlog-világot élünk ami arról szól hogy ismeretlen emberek életét lessük mert valamiért izgalmat ad. Nekem speciel csak a barátaim és rokonaim adnak "érdekes" információt, de tudom sok kisgyerekes anyuka idegeneket is szívesen les.
2018. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Én Ördög Nórit nem kedveltem korábban, de mióta a Nánázsia első részét megnéztem megvatozott a véleményem, annyira szép család és emberségesek, szeretem a blogját is olvasni. Nekem Nóri példaértékű Anya és Nő!
2018. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!