Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mesélnétek, mi vol a legvicces...

Mesélnétek, mi vol a legviccesebb vagy legbosszantóbb beszólás /okoskodás idegenektöl amikor a gyereketekkel sétáltatok, vagy voltatok valahol?

Figyelt kérdés
had nevessünk egyet :)
2018. márc. 22. 16:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%

Kékszemű exemmel sétáltattuk unokahúgomat (másfél éves baba volt, kékszemű).

Egyszer odalép hozzánk egy 50-es nő, megnéz mindhármunkat, majd: "Milyen szép kislány, és a szeme akár az apjáé".

Erre megjegyzem: "Igen, de az apja barna szemű".

Azt a döbbent tekintetet :D


Aztán elmagyaráztuk, hogy nem a szülei vagyunk.

2018. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%

Ikreink vannak, 4es fel honaposak. Par hete mikor setaltunk, jon egy idos no szembe, es mar tobb meterrol - latvan az ikerbabakocsit- kiabal hogy:

- jaaj nem irigylem magat!

(magamban wtf?!, de akkor essunk neki)

- neha en se magamat!

- dupla etetes, dupla hang, furdetes, siras, dupla gond.

- kepzelje, de duplan megeri

-fiuk? Lanyok?

-egy kisfiu, egy kislany

- hat ha igy akartak akkor rendben.

- igy hat, es milyen ugyesek vagyunk.

- jol van, jo egeszseget viszlat

- koszonom maganak is viszlat.

Es az ember legyen tolerans a nyugdijasokkal. 😂

2018. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
A temető mellett toltam a babakocsit és nekem esett egy nő, hogy azonnal menjünk el onnan, mert a szellemek kijönnek és megölik a babát... 🤭
2018. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Hát hogy ebben semmi bántó nem volt, 2-es...
2018. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%

"Úristen, kap levegőt?", "nem fullad meg?", "nem lenne jobb inkább a babakocsiban?", "nem megy tönkre a gerince?"


Hordoztam...

2018. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

Nagyobbik lányom az előző kapcsolatomból van, barna hajú, barna szemű, a kicsi közös a párommal, ő szőke, kék szemű.

Gyakran tettek idegenek olyan megjegyzést, hogy a nagylány az apjára, a kicsi meg rám hasonlít... Ilyenkor bólogatunk, és persze rájuk hagyjuk :)

2018. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%

4-es, a stilus es a hangnem az bizony bosszanto volt. Kivancsi vagyok te mit szoltal volna.

De hogy egy sztorit nem lehet ugy leirni hogy ne a beka sgge ala pontozzak le az embert az kesz😅 de ha boldogga tesz, hajra😊

2018. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

És kap levegőt? Rendszeresen én is megkapom, ha hordozok.


Ami vicces volt. Koraszülött a fiam és picike. Kedves barátkozós néni kérdezget a buszon, hogy mennyi idős két-három hetes. Válaszolok neki, hogy lassan két hónapos. Erre visszakérdezett, hogy biztos benne...

2018. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

Még az első terhességemnél volt, hogy ültem a buszon délelőtt 9:30 körül, odajön egy idős nő és elkezdi mondani, hogy "ahhoz nincs esze hogy iskolába járjon, bezzeg a védekezés nélküli szexhez van, a maga félék miatt tart ott az ország ahol. dolgozni nem akar, de a segélyért meg nyújtja a kezét"...


26 éves voltam, házas, éppen munkába mentem, ahol egyébként már 8 éve dolgoztam főállásban (érettségi után kezdtem, és mellette levelezőn diplomáztam :D), a baba pedig inszemes volt, 1 év próbálkozás után :D

2018. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

én sajnos nem tudok még mesélni mert még nincs babánk de haláliak tudnak lenni az emberek :) :)


èn mindenkit felpontozok, de igen baromi unalmas, hogy nincs jobb szórakozásik mint a piros kéz nyomkodása...

2018. márc. 22. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!