Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hagyja sírni a feleségem...

Miért hagyja sírni a feleségem a gyereket éjszaka? Nálatok ki kelt a gyerekhez?

Figyelt kérdés

Addig sír ameddig nem megyek oda én hozzá.

Ő ébred fel hamarabb a sírásra de nyugodtan fekszik. Amikor meg már én felébredek ordít a gyerek és még sokáig sír.


2018. márc. 28. 16:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
57%
Te már csak tudod, ha sose kelsz. :)
2018. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
76%
Apuka is pattanhat, amikor az anya egész nap ringatja, altatja, eteti... én is kivagyok estére. Nálunk a férjem kel éjjel, ha éhes, akkor is odahozza nekem szoptatni.
2018. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%

Én (anya) kelek a babához. A Férjem a 3. Héten megjegyezte, hogy milyen hamar átaludta az éjszakát. Természetes én 2x keltem hozzá szoptatni. 😊

Amikor pelenka csere kellett, akkor szóltam a férjemnek, hogy csinalja mert ő utána 2 perc múlva aludt én meg nem tudtam visszaaludni.

2018. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 p.szabina1223 ***** válasza:
82%

Én kelek fel hozzá minden éjjel. Párom csak akkor ébredt fel, ha nagyon sírt, de akkor is én mentem és etettem, vagy pelenkáztam, mikor mit.

Kérdezd meg a feleségedet, úgy a legtisztább.

2018. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
58%
Mekkora gyerek? Feleséged és Te is dolgoztok?
2018. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
64%

Jaja, persze.

CSak akkor ordít ha fáj valami. Akkor mégis hogyan segít ezen a cumisüveg?

Legközelebb kicsit gondold át.

2018. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Akkor ébred úgy hogy egyből ordít ha fáj valamije.

1 éves ,csak én dolgozok

2018. márc. 28. 18:13
 18/36 anonim ***** válasza:
59%
Azóta, hogy nem kizárólag anyatejes, a férjem kel többször. Erre varrj gombot! :)
2018. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
94%
Beszéld meg a feleségeddel
2018. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom fáradt azért nem kel fel. Nem könnyű napi 4x2 ora alvással /24 ora minden nap.

Nekem az első 3-4 hét olyannak tűnt mintha évek ota ez menne, hirtelen nem is értettem azt, aki azt mondja "CSAK" pár hét, pár hónap ilyen. Teljesen más volt az időérzékem. Az egy napom 4x2 ora alvással energialeszívásban felért 4 nappal.

Én ráálltam, simán pattogtam nappal és egész éjszaka is, érdekesmod nekem a reggel 6-7 volt a legkegyetlenebb felkelni.

Első hetekben összesen napi 6 orát aludt a kicsi részletekben. Amikor végre aludt, más meg azon rágta magát miért nem ébresztheti fel és miért orditok vele ezért :D

2018. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!