Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hagyja sírni a feleségem...

Miért hagyja sírni a feleségem a gyereket éjszaka? Nálatok ki kelt a gyerekhez?

Figyelt kérdés

Addig sír ameddig nem megyek oda én hozzá.

Ő ébred fel hamarabb a sírásra de nyugodtan fekszik. Amikor meg már én felébredek ordít a gyerek és még sokáig sír.


2018. márc. 28. 16:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kerdezo!


Az esetek tobbsegeben csak tirpak valaszokat kaptal,megkeseredett noktol!Akiknek a ferjuk nem segit be otthon,es most rajtad leverhettek a fajdalmukat.


Igenis egy anyukanak negyed annyi dolga nincs otthon,mint egy ferjnek aki fizikai munkat vegez egesz nap.

Anyuka siman tud otthon pihenni stb.

.

Nalunk is volt kemeny idoszak,nem mondom,de megoldottuk azzal,hogy kozottunk alszik a gyerek,mert igy atalussza az ejszakat,de ha nem vagyunk mellette 2orankent felebred.Ez van,minden gyerek mas.Mi nagyon szeretjuk,hogy velunk alszik.


Ket dolog lehet amiert a feleseged nem megy oda hozza.

Az egyik hogy elhiszi azt a sok baromsagot,hogy az a jo a gyereknek ha hagyod sirni....(egyaltalan nem jo neki) es ra akarja nevelni arra,hogy egyedul aludjon.


A masik,hogy egy lusta diszno(mar bocsanat).

Egy dolgozo ferjnek nem az a feladata,hoyg ejszaka szaladgaljon a gyerekehez,es o foglalkozzon vele.

Ennyire meg enis megtiszteltem a ferjem,hogy mindig hagytam,hogy kipihent legyen,mert o a kenyerkereso a csaladban.


Viszont,napkozben igen iy ki kell vennie a reszet a munkabol.

Tegye tisztaba a gyeteket,ha kell,etesse meg,segitsen a furdetesnel,jatszon vele.

Ez egy apa dolga,nem az ejszakai keles.


Ha a feleseged nem kepes aldozatot hozni a gyereketekert,akkor neki meg nem valo gyerek.


Azert ezt at kellene beszelned vele.

Esetleg vegyetek magatok melle a gyereket,ha nektek nem gond,legalabb a lelke ne seruljon attol,hogy hiaba sir,jelez senki nem megy a segitsegere!


Tovabba,en mar visszamentem dolgozni(masfel eves a lanyom) es sokszor visszasirom a nyugis otthon levos anyuka dolgot(pedig en akartam dolgozni menni) mert sokkal konnyebb otthon mereszteni a valagunkat,mig kemenyen dolgozni,ugyhogy nyugodtan fejezzetek be a martirkodast valaszadok,mert nagyon gaz amit csinaltok.!!(Tisztelet a kivetelnek)

2018. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
33%
Apa dolgozik es penzt keres. Anya otthon van és ellatja a gyereket éjjel is. Ez most a foglalkozása amiért fizetik. Kapis??A mai világban annyi technikai újdonság segíti az anyukakat, jó hogy nem 50 évvel korábban szültek egyesek..nem neked kell mosni, ne adj isten szárítani vagy edényt mosogatni. Pelenkát főzni. Ha nincs ép kaja rendelsz vagy veszel boltban. Ez a gyerek esetén is müködhet..aki azt mondja hogy milyen nehéz otthon lenni az még maga előtt is hazudik. Igen, el kell látni a gyereket de van szabadidőd, max húsz perccel később kezdesz el porszívozni. És bőven van ideje mindenkinek posztolni és itt kommentelgetni is. Jah és amíg a gyerek alszik te is tudsz!
2018. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon cuki kis ködfelhő ahogy a 30-as az "irodista" munkát látja....tudod te hogy szellemileg kifáradni mennyire durva dolog? Olyan munkakör nincsen drágaságom, hogy "irodista"! Az iroda a munkavégzés helye, nem a munkakör. Én pl. könyvelésellenőrző csapat vezetője vagyok irodában, szellemileg olyan iszonyat kemény, hogy most itthon a gyedem konkrétan pihenésként élem meg!

Itthon vagyok a 7 hónapos babámmal, előtte 6 évvel a nagyobikkommal voltam 2 évet itthon. Őszintén, soha nem voltam ilyen kipihent mint a gyedeim alatt, mert bár a háztartás és a gyerkőc természetesen ellátást és törődést igényel, de bazira nem mindegy hogy a kisbabádat eteted vagy egy amerikai konferencia beszélgetéste keszülsz kimutatásokkal! Az elsőt kb. egy páfrány szellemi szintjén is megcsinálom, macinaciban. Es vidáman, mert a gyermekemről van szó! Ahogy az összes vele való többit! A másodikhoz stressz, izgalom és agyi frissesség kell. A htb lét életem 2 eves boldog szabija a felelős beosztásomhoz képest, imadom a babámat és a háztartast is, sokkal könnyebb, mint a munkám. Pedig azt is szeretem, de sokkal farasztóbb.

2018. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
60%
#36-osnak igaza van. A régi időkben az irodista egy nagyon laza melo volt de ez már csak a múlt. Én is megvaltasnak eltem meg és kipihent voltam az ejjeli 2-3 keles ellenére (jo esetben).15 honaposan sludta at először az ejszakát. A mostani melo brutálisan dok stresszel es szellemi kifaradassal jar. Multinal dolgozok. Akik eladokent bekerulnek a kozpontba hogy nah most hawaii sirva kérik vissza magukat vevőszolgalatra..itt is minden petc be van osztva és ha nem tudsz egyszerre öt dolgot csinálni akkor goodbye. Egy cipoboltban dolgozni lehet hogy sok a 12 ora. De hogy ott nincs pörgés az is biztos :))komolytalan
2018. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
94%
Hulla fáradt voltam, amikor ennyi idős volt a kisfiam, mert éjjel többször ébredt, olyankor mindig szopizott, sőt 21 hónapos koráig majdnem minden éjjel felébredt és 3 órákat fent voltam vele. Rendszeresen azt éreztem, hogy nem bírom tovább, de mindig én keltem fel hozzá. Megértem a feleséged, hogy hulla, ezért nem kel már fel, de téged is, hiszen a munkában teljesíteni kell. Ki kell bírni ezt az időszakot, sovány vígasz, de 2 éves kora körül már rendszerint átalusszák a gyerekek az éjszakát, ha fáj a foga, adjatok időnként Nurofent.
2018. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Lehet akár szülés utáni depresstió!!

Akárhogy is van ez igy nem normális dolog!! Persze nem kell mindenre ugrani de ennyit sem szabad várni!!

2018. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!