Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekkel együtt nevelni,...

Gyerekkel együtt nevelni, tartani kutyát?

Figyelt kérdés

Gondolom itt arra hogy a kutya nálunk feljön az ágyra pl én rosszul vagyok ettől mégiscsak egy állat szőrös ,oda keni a pö.....t stb....

Egyszerűen rosszul vagyok ettől az egész kutyásditól!!

Tisztázzuk azt is én nem akartam kutyát párommal beszéltük hogy ő szeretne èn akkor is elleneztem!!

Itt nem szeretnék a párkapcsolatban van probléma stb ....

Kérem aki ilyen helyzetben van volt az hogy kezelte ezt!?

Köszönöm


2018. ápr. 4. 20:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, te nem szereted a kutyákat. Szerintem úgy általában az állatokat sem, legalábbis úgy nem, hogy együtt élnek az emberrel, családtagként.


Magyarázhatják neked, hogy semmi baj, ha a kutty az ágyban alszik, szerintem nem fognak meggyőzni.


Ez természet, tapasztalat, nevelés kérdése. A gyerekem állatokkal nőtt fel, ameddig az egyetemi évei alatt nem lehetett állata, szenvedett, de úgy igazán. Amikor az első saját lakása lett, hamarabb szerzett be állatot, mint szekrényt.


Amit nem értek, az az, hogy miért nem lehet ezt az elején megbeszélni. Még az összeköltözés elött. Ez majdnem annyira fontos, mint hogy akarok gyereket, vagy sem.


Én például nem tudnék állat nélkül élni, ergo, sosem kötöttem volna olyannal össze az életem, aki nem szereti őket.

2018. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nem nem rohadt nagy tévedés szerettem is és volt is kutyám ,de MIÓTA GYEREKEK VANNAK azóta nagyon nem csipázom !!

Mint irtam odakeni a fenekét a pö.....e kint van azt is odakeni á szóval ez a bajom!

A kicsi aki 3 éves meg lefekszik az ágyra ahova a kutya a micsodáját !! Szerintem ezt abszolút meg lehet érteni !!

Nem is tudom miért magyarázkodom ,talán azért mert igen is meg akarom tartani az igazamat!!😯

Ja és természetesen oltva ,féregtelenítve van 2 havonta ,minőségi tápot eszik ,nyerset ,almát ,házi kosztot is!!

Vitamint is kap mindemellett!Tehát ha valaki aggódna szegény kutya miatt köszöni jó dolga van !

Témát lezártnak tekintem!

2018. ápr. 5. 15:57
 23/24 anonim válasza:
100%
ennyit hisztizni mint amennyit te, ez valami hihetetlen. remelem a gyereked szeretni fogja az allatokat nem ugy mint te.
2018. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
79%

"18# és mikor jönnek, úgy szólnak rá a kutyára. Jó, nem engedem oda, tiszteletben tartom a szülők kérését, de csak meg akarja szimatolni." ---> ha nem a mi kutyánk én is tartom a távolságot. A gyerek hirtelen mozdul, erősebben megszorítja. Megijed a kutya és kész a baj.


A válasz megírásakor 2 hónapos kisbabáról írtam, aki babahordozóban vagy ölben van, amíg itt vannak. A kutya nem fogja megharapni meg semmi.

Amúgy amikor sétálunk, relatíve sok ilyen tipegő kisbaba jön oda, hogy "kuta kuta" (de néha azt is hallom, hogy "cica", mert olyan füle van mint a cicának :D) és a szülő odaengedi, megkérdi, meg lehet-e simizni, a kutyám meg élvezi. A rohangáló, visongó gyerekektől viszont behúzza fülét-farkát, nem érti őket, szóval senkinek nem ugrana neki (csak a nagykutyáknak :) )


Kérdező, az esezedbe jutott hogy a lány kutyának nincs micsodája? lOl


És ismétlem: számtalan gyerek nőtt fel kutyával (nagytestűekkel is!) és nem lett semmi bajuk, sőt, ajánlom figyelmedbe hogy utána olvass a kutyatartás pozitív lelki hatásainak (felnőttekre-gyerekekre nézve egyaránt)


#17 volam

2018. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!