Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen anyuka, mint ez a Laky...

Ilyen anyuka, mint ez a Laky Zsuzsi vajon el tudná tartani a gyerekeit? Normális, ha valaki így szül 2 gyereket?

Figyelt kérdés

[link]


Reggel benn volt a tévében, hogy most tanul szakmát, nem akar szépségkirálynőnek maradni.


Csak én látom úgy, hogy teljesen dologtalan, még magát sem tudná eltartani, nemhogy a gyerekeket??


Ha valaki 20 évesen ezt csinálja, azt mondom "oké". De harmincvalahány évesen itt tartani?


Egyébként szép arcú nő, biztos jó anyuka is, de számomra kérdéses, hogy ilyenkor mi van ha az apukával történik valami és nem tartja el senki?


2018. ápr. 10. 14:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%

Simán, csont nélkül el tudná tartani a férjét is. Ő már abból megél, hogy ő "A" Laky Zsuzsi. Egy ilyen téves szereplésért többet kap, mint amit én egész hónapban összekapálok.

Nem kell őket félteni, nyugi.

2018. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Talán te tartod el? Ha nem, akkor mi közöd hozzá?
2018. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
Sokan csinálják ezt, csak nem híresek. Valamelyik nap itt volt pl egy anyuka aki még a tbt se tudja fizetni, csak a férje dolgozik, de kell a harmadik gyerek.
2018. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Aki annyira veri magát, hogy nem érdekli, az minek írkál ide?! Vagy ilyenkor minden kérdéshez odaírjátok, hogy nem érdekel. Tessék lapozzatok tovább.
2018. ápr. 10. 16:57
 15/22 anonim ***** válasza:
95%

Itt csak te vered magad, kerdezo. Vegtelenul ostoba kerdest tettel fel.


Szerinted eddig nem volt penze Laky Zsuzsinak? Eddig is volt, ezutan is lesz. Tobb, mint neked;)

2018. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon képbe lehetsz, biztos Te is ilyen eltartott senki vagy, azért véded ennyire. Tanulás és munka nélkül szülni más nyakára, bravó
2018. ápr. 10. 17:16
 17/22 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, hát te :D :D

Ezzel a habitussal te se lehetsz jobb anya, annál mint aki eltartott!

2018. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy itt bárki is rossz anya lenne.

Éppen csak arra voltam kíváncsi, hogy más szerint is ésszerűtlen az ilyen viselkedés.

2018. ápr. 10. 17:32
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
Közöd?
2018. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
82%
Èn is jogász vagyok, nem eltartott senki. Ahogy a Dobó Ági is akit itt a sorban annyira lenèzel. Többet tanult mint te az tuti.
2018. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!