Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen anyuka, mint ez a Laky...

Ilyen anyuka, mint ez a Laky Zsuzsi vajon el tudná tartani a gyerekeit? Normális, ha valaki így szül 2 gyereket?

Figyelt kérdés

[link]


Reggel benn volt a tévében, hogy most tanul szakmát, nem akar szépségkirálynőnek maradni.


Csak én látom úgy, hogy teljesen dologtalan, még magát sem tudná eltartani, nemhogy a gyerekeket??


Ha valaki 20 évesen ezt csinálja, azt mondom "oké". De harmincvalahány évesen itt tartani?


Egyébként szép arcú nő, biztos jó anyuka is, de számomra kérdéses, hogy ilyenkor mi van ha az apukával történik valami és nem tartja el senki?


2018. ápr. 10. 14:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Eltartott sosem voltam. Dolgozom 19 eves korom ota. Te viszont egy nagyon rosszindulatu, irigy valaki lehetsz.
2018. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez írt ki pár hónapja 28 kérdést valami celebről, hogy tuti császárral szült, mert ki van sminkelve.
2018. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!