Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyszerre keltek a babátokkal,...

Egyszerre keltek a babátokkal, vagy előbb?

Figyelt kérdés
Első gyerekes vagyok, 8 hónapos a kisfiam, általában vele együtt kelek. Ez néha kitolódik reggel 9ig, és akkor úgy érzem, elmegy a délelőtt. Ha például 7kor kelnék akkor meg tudnék nyugodtan reggelizni, pár dolgot meg tudnék csinálni, de néha olyan nehéz felkelni... Ti hogy csináljátok?
2018. ápr. 12. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Együtt kelek velük de ez rendszeresen 6 és 7 óra között van. 2 gyerek van, 9 hónapos és 2,5 éves, mikor ki kel előbb közölük, én akkor kelek. Szóval nem érzem azt, hogy elmegy a délelőtt :D tavaly tavasszal volt egy olyan nap, hogy a fiam fél 10-ig aludt, fogalmam sincs miért, hogyan stb, de én keltem magamtól a megszokott időben akkor is. (És nem is járkáltam lábujjhegyen pláne 8 után..)
2018. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig "vele" keltem, nagyon ritkán fordult elő, hogy hamarabb. Úgy éreztem muszáj pihennem annyit, amennyit csak tudok, mert az én babám nagyon sok figyelmet igényelt, majd' mindennap főztem is neki ennyi idős korában, sokat játszottunk, igényelte és igényli is a figyelmet a mai napig. Szóval a háztartási teendőket nagyrészt akkor végeztem, amikor ő aludt nappal.
2018. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkel kelek. Most már van napirend fél 7-kor kipattan a szeme. De volt, hogy éjszakàztunk, később aludt el, akkor viszont én is aludtam vele 9-ig.
2018. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 babyboom567 ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

Mivel a gyerekem hajnal 4és 6 között kel, ezért muszáj vele kelnem.Ha már 6-kor kell, az már nagyon nagyon jó.A férjem 5.45-6.15 között indul dolgozni,ha ilyenkor nincs még fent a gyerek(ami 16 hónap alatt 3x fordult elő)akkor persze fent vagyok már.De hidd el ha aludna reggel,aludnék én is.

Viszont este 18-19kor már alszik, ahogy most is.

2018. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van, hogy vele, van, amikor később, mint ő. Most 7 hónapos, amikor felkel, simán elszórakoztatja magát akár 3/4 órát is a kiságyában, egy hangját sem lehet hallani. Negyed 8 körül kelek véglegesen (egyszer mindenképpen felkelek 6-kor, mikor a férjem dolgozni megy), bár évek óta alvászavaros vagyok, örülök, ha egyben tudok négy órát aludni. Ez nekem nem gond, alapból kevés az alvásigényem.
2018. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Nagyobbik gyerekem sosem kelt korán. 8-9 között mindig. Kb 1 hónapig vele keltem, aztán rájöttem, hogy semmire sincs időm, 11 volt mire én is reggelihez jutottam. Utána mindig a férjemmel keltem 6 órakor, beszélgettünk, nyugodtan megreggeliztünk és volt egy órám a saját dolgaimra. Inkább a délutáni alváskor pihentem én is.
2018. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2 honapos koraig vele keltem ,mert ugye felkelt 6 kor enni es 7kor aludt vissza még egyszer. Akkor en mar nem aludtam vissza.

Most mar nem vele kelek mert este 10 tol alszik reggel 9-10ig (ejszaka 1-2 alkalommal felkel ) 3 honapos

2018. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na én tipikusan az az ember vagyok aki éjjeli bagoly volt egész életében, cserébe 10-11-ig is vígan elaludtam ,tini koromba akár délig is (jaj de jó volt.. )

Na ugye ez megváltozott a gyerekkel, éjjeli bagolyság megmaradt, még tovább is mint szerettem volna, de cserébe ő persze nem alszik 11-ig, de 8 körül felkel akkor már egész jól el vagyok. Volt hogy 9-kor kelt ha éjjel rosszabb volt, vígan elaludtam vele, tolódott igaz délutáni alvása, de nagy ügy.

Át kellett szoktatnom magam az éjfél előtti alvásra hogy másnap ne legyek mosott rongy.

2018. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vele kelek, de az én lányomnál mindig is fél 8 a max, amíg aludt.. általában fél 7-kor már ébred. Most lassan 3 éves, de pici baba kora óta ilyenkor kelt.
2018. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor kelek mikor a kisfiam. Volt olyan időszak mikor egész éjszaka fent voltunk és nappal aludtunk. Már rendeződött a dolog, 6-7 között kelünk, ő 21kor alszik el, mi a férjemmel 23kor. Én amúgy sem voltam soha az a koránkelő típus, nem is értem, hogy bírtam a fősulis időszakot (4kor keltem, 4.45kor indult a busz).
2018. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!