Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 13 napja van fenn a hormonos...

13 napja van fenn a hormonos spirálom, ebből az utóbbi 8 napban vérezek. Ez meddig normális?

Figyelt kérdés
Nem erős, inkább egy enyhébb menstruációra hajaz a dolog. akik hasonló cipőben jártak, megírnák hogy nekik mik a tapasztalataik a Mirenával? Később változhat a helyzet? Gondolom kell valamennyi idő, amíg hozzászokik a szervezetem, nem akarnám levetetni, cska ez így kellemetlen...
2018. ápr. 16. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A rossz hir neked, hogy ez honapokig, de akar fel evig is tarthat...

Nem mondta el az orvosod?


Nekem pl jo ket honapig volt visszatero pecsetelesem miutan felkerult a mirena. Az elso 2-3 hetven volt allando, mint neked, azutan csak vissza-visszatert, de majd minden nap. A mensim viszont nem lett tole erosebb, pedig az elso honapokban az is eleg gyakori.

Harom honap utan mar csak szex utan tapasztaltam pecsetelest, Majd beallt rendesen. A mensim nem szunt meg tole, de minimalisra csokkent (1-2 nap es nagyon gyenge volt.)

En tobbszor voltam emiatt ellenorzesen (pedig a felhelyezes elott elmondtak, hogy ez ilyen lehet, tajekoztato fuzetet is kaptam), de mindig minden rendben volt.

Mas panaszom tenyleg nem volt, pl nem fajt, de ez az allando pecseteles idegesito volt.

Vegul elmaradt.


Nekem 3 evig volt fent, az elso fel ev volt ilyen furcsa, azutan nem volt vele semmi gondom.

2018. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem lassan 2 eve van fent.

Felrakas utan nekem nem volt koztes pecsetelesem,viszont 12-14 napig tart a "mensim" :(

Minden redben a spirallal,kifejti a mehnyalkahartya vekonyito hatasat is szuperul.3mm es volt legutobb a 29.napon de kovetkezo nap megis megjott es ugyan ugy maratoni hosszusagu volt.

A mennyisege keves,nagyon keves.tisztasagival elvagyok vegig.csak sokaig elhuzodik.

Mar kb 10x voltam emiatt az orvosomnal de o is tanacstalanul all a dolog elott.meg nem talalkozott ilyennel.

Egyenlore turelmet kert,megvarjuk a 2 evet es talan kitalal ra valamit ha tovabbra sem javul.

Neha mar levetetnem,de spiral elott is 8-9napig tartott es omlottem mint a niagara.szoval annyival nem rosszabb.

Raadasul eleg ramnezni es terhes is leszek,gyogyszet nem szedhetek,ovszert nem szeressuk,van mar 3 gyonyoru fiunk.igy meg remenykedem,hogy egyszer nekem is rovidebb lesz.

2018. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat :) Akkor nem izgulom tul.

Nekunk is 3 fiunk van ;)

2018. ápr. 21. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!