Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Inzulinrezisztencia, hogyan...

Inzulinrezisztencia, hogyan jön össze a 160g szénhidrát?

Figyelt kérdés

Abban szeretnék segítséget kérni,hogy inzulinrezisztencia esetén a 160g-os diétánál,hogyan lehet összehozni a megfelelő szénhidrát mennyiséget?

Most nemrég derült még csak ki,tanulom az egészet, és dietetikusnál még nem voltam.

Próbálkozom,de kevés sikerrel.Minden nap összeadom,amiket ettem és meg sem közelíti a 160g-ot.. egészségtelen gyors szénhidrátokból pikk pakk tudnám,de itt nem.Az orvosom azt mondta tartózkodjak a magas glikémiás indexű ételektől vagy minimálisra vegyem le,de az összes körtet oda sorolja a táblázat (barna rizs,basmati, édesburgonya) hiába írják,hogy a rizsnek ezen fajtái lassan felszívódó szénhidrátok, ezekből kis mennyiséget merek csak,de így nem jön össze.A húsoknak zöldségeknek pedig alig van szénhidrát tartalma.Föleg ebédnél és vacsoránál vagyok bajban.Azon kívül eszem zabot,teljes kiőrlésű dolgokat.



2018. ápr. 28. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek lassú felszivódásúak.

Ha írsz priviben email címet küldök diétás anyagot.

2018. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!