Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te rábíznád anyósra? (8 hónapos).

Te rábíznád anyósra? (8 hónapos).

Figyelt kérdés
Folyamatosan a gyerekemre akar vigyázni. De nem szívesen hagyom rá...tej allergiás, és múltkor is olyan kekszet akart adni neki, amiben tej van. Meg tojással készült piskótát. Folyamatosan azt mondogatja a gyereknek, hogy na kérsz egy kis rántott húst? Amikor megszületett, akkor azt mondta pár hetesen, hogy el van kapatva, mert nem hagytam sírni a négy hetes babámat. Már nagyon idegesít, hogyan szereljem le?

2018. máj. 1. 06:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%
Istenem az ilyen menytől mentsen az ég! Férjecskédnek lett valami baja? Gondolom felnevelt egypár gyereket az anyósod! Az unokájáról van itt szó nem valami jöttment! Lehetnél toleránsabb és kedvesebb a gyereked nagyijával! (Első gyerek gondolom....) nem fog belehalni ne félj...
2018. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom utolsó, te se sokat tudhatsz az allergiáról. Lényegre törő leszek, tejallergiás gyereket tejet tartalmazó étellel etetni kiskorú veszélyeztetése kategória.

Egyébként meg közel 30 évig szenvedtem a sokféle tünetemmel, köztük krónikus orrdugulás, állandó puffadás, gyerekként sok hányás, állandó fülgyulladás... felnőttként derült ki az allergiám, mert anyám szerint semmi bajom nem volt. (A fiammal is így vélekedett diagnózisig...)

(Nem tudom hanyas voltam, szintén allergiás gyerekkel)

2018. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A sajat anyósom szokott vigyázni a babánkra, már 3-4 hónapos kora óta. De ő nem csinál ilyesmit, csak a megbeszélteket. A tiédre nem bíznám rá.
2018. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!