Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy ilyen anyósra rábíznád...

Egy ilyen anyósra rábíznád majd a gyereked?

Figyelt kérdés

Úgy indul a történet, hogy a férjemnek van egy öccse akit megviseltek a gyerekkori rossz dolgok és viselkedés zavaros lett, alap állapotban normális de azért hosszabb beszélgetés alatt kiderül hogy valami nem okés nála. Ő otthonban van 25 évesen már kb 10 éve. A férjem hál isten normális, de az anyjuk... Szeret engem nagyon és nagyon örül az unokának is, de egy hazudós nőnek tartom. Mindig keveri a szart és olyan érzése van az embernek tőle hogy állandóan hazudik és abba bele is bukik mert legközelebbre elfelejti hogy előzőleg mit hazudott.

A férjem régebben már mesélte, hogy az anyukája anno megkéselte az apukájukat mert az ivott és vitte otthonról a pénzt. (az apjuk ittasan is egy áldott jó ember volt, nagyon szerette a gyerekeit csak sajnos az alkoholizmus elvitte rossz útra-ezt meséli férjem) Férjemet olyan 6-8-10 évesen az anyja többször is fujtogatta pl ilyen dolgokért, hogy elment a férjem biciklizni és sajnos kilyukadt a gumi, otthon nem csak leszidták, hanem az anyja leb.szta a földre őt és fujtogatta... Vagy pl amikor 10 évesen elhagyta az óráját szintén fujtogatta, majdnem megölte... Ilyeneket mesélt a férjem és én simán kinézem ebből a nőből, meg amúgy is miért is hazudna a férjem... Állítása szerint az anyja azóta már lenyugodott, de én nem mertem neki elmondani azt hogy én soha nem akarom az anyjára rábízni a gyerekünket... Sőt hozzá se nyúljon egyik sem, a tesója sem... Undorodom tőlük mert agyilag zoknik... idióták...

Pl anyósom párom öccsének szidja a férjemet amit persze nekem visszamond az öccs, a férjem be se tegye a lábát soha többet hozzá, ami van még nála cucca azt pakolja már össze stb... és ezt mind azért mert a párom nem gondolat olvasó és nem ment megszerelni a gázbojlert anyósomhoz és neki most melegíteni kell a vizet fürdéshez. Egyszer sem szólt nekünk hogy menjen a férjem megszerelni de elvárja hogy menjen és csinálja meg... Ha sógorom nem meséli el ezeket akkor mi nem is tudunk erről. Én most nagyon megutáltam őt mert nem elég hogy gyerekkorában tönkre tette a férjemet még most is így akar vele viselkedni-bánni? Én soha többet nem akarom őt-őket látni és nem akarom hogy egyszer is láthassa az unokáját... tudom gonosz vagyok de ezt érzem... Szerintetek eltúlzom? (Amúgy anyósomnak mindig segítünk, akár pénzzel vagy kisebb-nagyobb munkával.)

Éreztetek ilyen ellenszenvet anyósotok ellen?

21hkm


2012. nov. 28. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Felügyelet mellett megengedném neki.
2012. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát ha egyszer oda is adnám a kezébe tutti nem hagynám magára... De egyedül te/ti sem hagynátok magára vele a babát ugye?
2012. nov. 28. 10:47
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit összevissza vagy.
2012. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem bíznám rá, de a jelenlétemben lehetne vele
2012. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat. A lényeg hogy az anyós és a sógor is dilis és nem akarom hogy a gyerekemhez érjenek...
2012. nov. 28. 10:49
 6/15 Golan Trevize ***** válasza:
100%
azt nem tudom, hogy mit jelent, hogy "fujtogatta", de ha csak a fele igaz annak, amit írsz, akkor már én sem hagynám a gyermekemet felügyelet nélkül vele.
2012. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek is írták, csak felügyelet mellett. (Nálunk is van a családban olyan, akire egyedül nem bízzuk a kicsit.)
2012. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Szia.Ne haragudj de nekem a férjed sem kellett volna .Egy ilyen debíl családból.Amit választottál azt kell,hogy élvezd.De az anyós pénze az jó??????
2012. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Kedves utolsó,pont,hogy ők segítik az anyóst pénzzel,és nem az anyós ad nekik!!

Hát nehéz helyzetben vagy.Én nem tudom milyen egy ilyen család,mert az én anyósom olyan mint egy harapás kenyér,nem erőszakos,csak tanácsod ad,és ha megfogadjuk,akkor úgy is jó,ha nem akkor úgy is.Én biztos,hogy nem merném rábízni a gyerekemet,csak akkor lehetne vele,ha én is ott vagyok,és 1 percre sem venném le róluk a szemem!!A férjednek pedig ki kellene állnia melletted!!Ha ő normálisan tud gondolkodni,akkor előbb mondja meg az anyjának,hogy változzon meg,és utána talán hozzá érhet a gyerekhez!!A férjednek sem úgy kellene hozzá állnia,hogy de ő lesz a nagymamája a babátoknak és joga van hozzá,hogy vele is legyen.Persze lesz hozzá joga,ha beszámítható lesz!

Én csak ennyit tudok ehhez hozzáfűzni.Remélem mire megszületik a pici,addigra rendbe jönnek a dolgaitok!

2012. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves 8.! Cuki vagy!

Kedves Kérdező! Soha nem hagynám magára a gyerekem egy ilyen nővel, még annyi időre sem, amíg kiszaladok WC-re! Nem kellemes rokonság :(

2012. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!