Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a kislány...

Van itt olyan akinek a kislánya 4 éves korában kapott fülbevalót?

Figyelt kérdés
Hogy viselte, nem akarta utána kiszedegetni? Nagyon sírt mikor belőtték?
2018. máj. 5. 11:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%

58 %-os, teljesen félreérted a kérdést.

Most tervezik még csak kilőni a fülét a kislánynak, mert most kérte.

Nem mindenki olyan barbár, hogy születéskor kilöveti. Jöhet a lepont.

2018. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

8: en nem irtam hogy erzekeny ra...amugy tudkm mi fan terem a dolog mert en pl femerzekeny vagyok.

De amugy azert nem mindegy ha kilovetjuk, mert benő ám a luk, nekem legalabbis benott, ketszer kwllett lukasztani! Szoval nem venném ki neki ha nem muszaj...epp ezert szeretném tudni masoknal volt e olyan, hogy utolag megsem akarta h benn lwgyen

2018. máj. 5. 18:55
 13/18 anonim ***** válasza:
Azt írta a kérdező, hogy nem szereti. Akkor mit nem szeret?
2018. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11-es, ha nem tudnád a fülbelövés egyáltalán nem fáj! Észre sem vette a miénk, beszéltünk hozzá és már bent is volt a fülbevaló. Ha izgatott is, nem a fülbelövés miatt, hanem mert idegen helyen van. Nem tűvel csinálják, mint régen! Mielőtt ilyesmit írsz, tájékozódhatnál! Semmi barbárság nincs benne.
2018. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem mar lukaszto geppel csinaltak es ugy emlekszem rendesen megkonnyeztem. Persze azota lehet javultak az eszkozok. Az ekszereket nem szereti magan, de ez alatt nem a fem ekszereket ertem hanem a muanyag gongy lancokat, fa karorat stb. Ilyesmi dolgai vannak es nen hordja oket. Igy ertettem 58%
2018. máj. 5. 19:21
 16/18 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért jobb kisbaba korban túl lenni rajta, mert fogalma sincs róla, nem tudja elképzelni, hogy mi történik vele. Akkor nagyon sírt, ha fájt a hasa, de amikor a fülbelövése volt, akkor ahogy bementünk, úgy is mentünk ki. Egy babának sok minden miatt lehet diszkonfort érzete, egy fülbelövés meg sem kottyan nekik. Kivéve, ha valami kontár végzi, akkor el tudom képzelni, hogy fájhat. Nekem is baba koromban csinálták, értelemszerűen nem maradt rossz élmény, mert semmire nem emlékszem belőle. Idősebb korban már lehet az, amikor valaki tudatosan megy. Kérdező, a lányod 4 éves, mondd meg neki, hogy ha utána meggondolja magát, a lyuk már ott fog maradni. Mondhatod azt is, hogy fájni fog, biztos ami biztos.
2018. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, en is ugy latom hogy babakent kellett volna beloni. De ugy nem birom valahogy a kopasz babakat fulivel...nem tudom de valahogy az nekem olyan debil latvany. De most mar banom hogy akkor nem lovettem ki neki. Am7gy mondtam hogy fajni fog. De azt mondta nem baj :) de inkabb attol felek hogy piszkalgatna stb mert eleg vakarodzos/piszkalgatos tipus
2018. máj. 6. 14:03
 18/18 anonim ***** válasza:
10. vagyok. Beszélj vele, mond el neki, hogy mi vár rá, fájni fog, nem szabad piszkálni. Ha egy határozott, értelmes kislány, akkor meg fogja érteni. (Az én lányom ilyen, nálunk nem volt semmi gond.) Én nem bánom, hogy nem kapott előbb fülbevalót.
2018. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!