Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bronco Waxom kurat mikor...

Bronco Waxom kurat mikor erdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Ovis lanyom 2. eve jarja a kozosseget, de folyton hazahozza a legaprobb nyavalyat is. Nala nincs kis megfazas, ami par nap otthoni labadozassal meggyogyulna, min. 1 hetes betegsegek alakulnak ki, neha 2 hetes is becsuszik, a vege valami massziv bronchitis, antibiotikum.

Tul vagyunk millio fele immunerosito tablettan, szirupon, ugyhogy most ez az, amit ki szeretnek probalni, hatha jobb lesz a kovetkezo evunk.

Ugy tudom megszakitasokkal kell szedni hosszabb idon at. Ha szeptembertol mar ovis, akkor erdemes nyar kozepen elkezdeni? Betegseg ideje alatt egyaltalan szedheto, ha begyujtene kozben valamit? Ti hogyan alkalmazzatok?


2018. máj. 20. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az se jött be.Nagycsoportra úgy ahogy megerősödött,addig adhattam én neki akármit.
2018. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az első év volt ilyen beteges. Akkor február-március végén kezdtünk broncho waxom kúrába. Nagyon jó volt, addig nem is volt beteg. Tavasszal már nincs is sok betegség, ilyenkor már nem csinálnám. Illetve október-november idején is jó,mert olyankor lendül be a betegség hullám.
2018. máj. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Nalunk sajnos a 2. ev sem volt jobb az elsotol igy mindenkepp kiprobaljuk. Inkabb, mint a rengeteg gyogyszert.

Augusztustol gondoltam, elkezdeni, ugy van ertelme?

2018. máj. 21. 06:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy az orvos mondja.
2018. máj. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Enyém még csak nem is közösséges, de ősz-tél szezonba szedte, első időbe 30 napig kellett szedni majd 1 hónap szünet, utána meg 10 szedni 10 nap szünet.

Hát míg szedte tényleg nem volt beteg, de gyógyszerszünetbe érdekes nem hatott és rögtön elkapott valamit.

2018. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Augusztusban àlltunk neki. Aztan 1 hónap szünet. S újból egy kúrát. Nekünk jó.
2018. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nyilvan az orvos utasitasa szerint fogja kapni, nem ez volt a kerdes.

Lebeszelni sem hagyom magam a kiprobalasarol, mert tul vagyunk sok csunya betegsegen, 2x korhaz is volt, ugyhogy eldontve a kerdes.

Akkor nyar vegen mar erdemes elkezdeni szedni, hogy hasson az ovira.

Higyjetek el, nekem mar az is megeri, ha egy huzamba egeszseges lenne, amig szedi. Irigylem, akinek eros immunrendszeru gyerek jutott. Ne bantsatok azt, akinek mindent meg kell tennie ugyanezert, mert nem egyszeru. Raadasul nem itthon ulok, hanem dolgozni is kellene a sok betegseg helyett. :-(

2018. máj. 21. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyár második felében már elkezdhetitek, mi is szedtük, az ovi 2-3 éve brutál volt (főleg az első év), sok betegséggel. Most már iskolás, szinte egyáltalán nem beteg, max. 1-2 napot hiányzunk egész évben. Kitartást!
2018. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!