Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pesti anyukák, vagytok itt?

Pesti anyukák, vagytok itt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnapra terveztünk egy kirándulást pestre, állatker, tropicarium, esetleg medverezervátum, ha belefér az időbe. Elég messziről (több mint 200km) mennénk, de mindenhol zivatarokat ír. Szerintetek bevállaljuk ezt holnap, vagy halasszuk inkább el? Hogy látjátok az időjárást?

Ha mégis elmegyünk, mi az a hely a tropicariumon kívül, ami fedett és érdemes megnézni, elmenni, egy majdnem 2 évessel?


2018. máj. 25. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ma majdnem egész délután zuhogott, szabadtéri programot én nem terveznék holnap, most is sok a felhő
2018. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ma nálunk nagyon sokat esett (kelet-pest) és holnapra is esôt ír. A Tropicarium szerintem jó, a medvepark (Veresegyházra mennétek?) és az állatkert viszont felejtôs.
2018. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

csak a tropicarium miatt nem indulunk el :(


köszi, akkor majd egyszer máskor :(

2018. máj. 25. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a három program semmiképp nem fér bele egy napba. Az időjárásról már írtak előttem :-)

Szerintem az állatkert maga, egynapos program, bár a 2 évest még nem fogja lekötni.

A Tropicarium kb. 1,5-2 óra.

A Medveparkhoz meg még autózni kell, de ott is el lehet lenni 2-3 órát.

2018. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez sok így egy napra. Miért nem vasárnap jöttök? Rengeteg gyereknapi program lesz, és az idő is egyre szárazabb lesz. Ajánlom a vasúttörténeti parkot vagy a városligetet, onnan az állatkertbe is benézhettek, és nagyon sok gyereknapi program lesz! Onnan akár bemehettek a belvárosba is, a szabadság téren is lesznek gyereknapi programok.
2018. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A tipikus gy.napinprigramokhoz meg kicsi, de az allatkertet imadja. Meg gondolom nagyobb lesz a tomeg is vasarnap. Veresegyhaz hazafele esik utba, az allatkertet delelott gondoltam, a veszpremit is kb 3,5-4 ora alatt bejartuk, pedig nagyobb. Sztem elnapolas lesz belole, majd legkozelebb, ha lesz lehetoseg, elmegyunk :(
2018. máj. 25. 21:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Most nem ir esot... mi a helyzet?
2018. máj. 26. 07:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok. Nálunk most süt a nap, de déltôl zivatar, záporesôt mondd.


Amúgy szerintem is sok a tervezett program egy napra, de majd meglátod

2018. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi. Medvek kimaradnak sajnos. Most elmegyunk az allatkertbe, delutan meg campona, ott mar nem baj ha esik
2018. máj. 26. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!