Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mi az amire ti most...

Anyukák, mi az amire ti most vágytok?

Figyelt kérdés

Legyünk egy kicsit önzőek, és írjuk le ide, mi az amire nőként vágyunk :) Csak anyagiak útján megvásárolható dolgokra gondolok, amiket szeretnétek magatoknak, de vagy nincs rá most pénzetek, vagy sajnáljátok rá, mivel a család miatt másra is kellhet! Kezdem én:

Lassan fel kéne újítanom a ruhatáram mivel már elég régóta hordom őket, szóval néhány új ruha, szeretnék nagyon végre egy kondi bérletet is, valamint van néhány tanfolyam, amit szívesen elvégeznék még gyes alatt. Ezen kívül még soha nem voltunk a férjemmel nyaralni, egy wellness hétvégét szívesen kipróbálnék... :)


2013. máj. 14. 11:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Normális, egészséges élelmiszerek, ne csak a leértékelt, olcsó vackokat kelljen ennem, zöldség, gyümölcs minden mennyiségben.

Ha nagyon el akarok rugaszkodni a valóságtól, akkor még messzebbre megyek: saját lakás.

2013. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Húha.. :-) remélem ki fog férni :-) viccet félre téve,új ruhák,mondjuk 5-6 db felső,egy tavaszi dzseki,2 gatya,egy balerina cipő,kozmetikus,pedikűr,manikűr,egy óra,egy táska,arckrém,bevetetni az eljegyzési gyűrűm,hajvasaló,futócipő,köldök piercing,melltartó,bikini,mellfelvarrás. Ha ezek meg lennének,egy jó 2 évig nem lenne gondom magammal :-) szép álom.
2013. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberben megyek vissza dolgozni, addigra jó lenne néhány új ruha, mert ügyfélszolgálaton dolgozok.


Jó lenne egy hétvége a férjemmel: mozi, vacsora, Vidámpark, masszázs, nekem kozmetikus. (a lányunk szeret a nagyszülőkkel lenni, ez nem akadály)

2013. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb rendbe hozatni a fogaimat ami amúgy sem volt "matyóhímzés",de szülés óta töredezik,kiesik a tömés stb!:(((

Sajnos most annyira rosszul állunk anyagilag hogy egy új ruha vagy egy fodrász is állom marad egyenlőre,mivel nincs munkám!:( Gyes után egyből lapátra tettek.


A gyereknek mindene megvan,de magamon,és a férjemen nagyon kell spórolni! Wellnessezni szívesen mennék,úgy hogy teljesen kiszolgálnak,és semmit nem kell csinálnom napokig!:D

2013. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

1. A hitelkeret visszatöltése

2. új gyerekülés

3. nem lenne rossz 1-2 új ruha sem, mert mióta megvan a kisfiam (15 hó), szó szerint semmit nem vettem magamnak

2013. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Húha. 1.

Fogaim megcsináltatása implantációval (300.000 ft és az életben nem lesz rá pénzem, mindig elmegy másra)

2. Jogosítvány megszerzése.

3. fodrász festés vágatás minden:)))

2013. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Lecserélném a ruhatáramat, de úgy, hogy nem nézném az árakat, csak pakolnék a kosárba. :) Elmennék egy mesterfodrászhoz, aki csak velem foglalkozna, és olyan frizurát rittyentene nekem, hogy ihaj! :)
2013. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%

Jó is álmodozni. :)

- Most leginkább arra vágyom, hogy fel tudjam tölteni a kislányom ruhatárát szép rózsaszín, lila, fodros ruhákkal, és ne a bátyjai megmaradt unisex ruháit hordja majd születése után.

- Egy minőségi, praktikus és szép testvérbabakocsi is jól jönne.

- Jogosítvány, és némi támogatás az első családi házunk megvételéhez.

2013. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam mindenkiét és olyan aranyosak vagytok. :) de tényleg rendesen könnybe lábadt a szemem. :)

Amúgy én is így vagyok. Az első a jogosítvány lenne, ruhatár frissítés és lakás újítás. :) Szép is álmodozni. :)

2013. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Off:örülök,hogy feltetted a kérdést,és olvashattam a válaszokat,kicsit magamba szálltam.Nyilván tisztában voltam eddig is azzal,hogy milyen szerencsés helyzetben vagyok,de így olvasva megdöbbentő,hogy mennyien kényszerülnek magukon spórolni:-(
2013. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!