Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h ne még káromkodj...

Mit tegyek, h ne még káromkodjak, ha a lanyom felidegesit?

Figyelt kérdés

Sokat ugraltat , lassan 11 éves, de folyton kér ezt azt es neha nagyon nehez felallni az ágyról , föleg munka utan , add az ollót, hozz vizet , stb es 5 percenkent felugraszt , hiaba magyarazom h faradt vagyok , munka utan stb nem erti vagy nem erdekli

Olyankor karomkodok es olyan dolgokat mondok , amit megbánok es nem gondolom komolyan , de a faradtsag miatt kontrollt vesztek

Egyedul nevelem



2018. máj. 27. 23:12
 1/9 anonim válasza:
83%
Szerintem türelmesen magyarázd el neki a helyzetet, értesd meg vele. 11 évesen pedig már lehet annyi önállósága, hogy a dolgokat megszerezze magának, ne az anyukájától várja el, hogy odaadja.
2018. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
59%
Ne engedj meg neki túl sok dolgot, mert hisztis lesz és elkényeztetett.. Úgy pedig örökre ilyen marad.. Ha valamit rosszul csinál, mindig türelmesen magyarázd el neki, miért nem szabad. Egy gyerek számára nagyon fontosak a miértek. Ha nem látja értelmét valaminek a teljesítésének, nem fogja úgy csinálni.
2018. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Hat azért egy 11 éves nehogy már az anyját ugraltassa minden miatt... Mond meg neki, hogy pihenni szeretnél, mert egesz nap dolgoztál, hogy el tud magatokat tartani, szóval ha kell neki valami, szépen álljon fel és vegye el maga! Húgom 12, de nem kell körbeugrálni, ha kell neki valami, fogja magát és elveszi.. Ennyi önállóság azért elvárható egy 11 évestől!
2018. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Azért az sem normális, h hazamész, döglesz és le se tojod a gyereket. Persze ne ugráltasson, de valószínűleg ilyenkor ő sem az ollót vagy a vizet szeretné, hanem az anyukáját. Munka után legyen közös, minőségi időtök együtt, legalább 1 óra minden nap. Utána mehetsz az ágyba, ő meg tanulni.
2018. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
😂 😂 Ne haragudj, de magadnak köszönheted. Tudod, kit ugràltatna egy 11éves. Az anyja vagy, nem a csicskája. Ideje az egyedülállóság miatti bűntudatodat átfordítani, mert így nem lesz belőle normális felnőtt, csak egy hülye pi..a, aki elvár mident!
2018. máj. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

2 évesen sem adok olyat neki oda,amit maga is el tud venni,hozni.Mégis 11 évesen miért nem intézi maga??!!

Kérdésedre vàlaszolva:ne kàromkodj,ennyi.

2018. máj. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerűen ne ugorj.Ennyi.Nem kell káromkodni.

Most lesz 12 a lányom...tudod mit csinál? A szobájából ír nekem messengeren, hogy vigyek be neki valamit...na tudod mikor..olyankor nekem is elgurul a gyógyszerem.Nem kell neki ugrani és pont. Nem áll meg a fejlődésbe ha önt magának egy pohár vizet.

2018. máj. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

MEgérdemled.


Unokahúgom is prbálkozott ilyennel, a második nyűgje után közöltem vele, hogy nem vagyok a csicskása, csinálja meg ő.

2018. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszokat , annak is igazat adok aki azt mondta h nem fekuhetek csak ki minösegi idö is kell a gyerekkel . Csak faradekony vagyok alapból sajnos
2018. máj. 28. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!