Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az normlalid ha a...

Szerintetek az normlalid ha a ferjem 2-3x iszik van hogy kemenyen berug, vagy hogy csak 5-5sort iszik. Az apja mondja neki hogy gyere igyunk, gyulolom az apjat.33hetes kismama vagyok, nagyon elegem van. Tulregalnam?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 20:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális. A terhesség előtt is ez ment?
2018. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen volt ra pelda..gondoltam fog valtozni,szerinte lekorlatozom.en egyaltalan nem mondanam annak..
2018. máj. 31. 20:39
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Két-háromszor mennyi idő alatt? Egy héten? Egy hónapban? Azért nem mindegy. És amúgy agresszív is olyankor, ha iszik? Vagy csak békésen lerészegedik, és kiüti magát? De amúgy alapvetően nem tartom normálisnak a dolgot. Pláne ha te jelzed neki egyértelműen, hogy ez téged zavar.
2018. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Heti!volt ra pelda igen hogy agressziv.mindig elmondom de mint akit nem izgat.. amit az apja mond egybol csinalja ha az apja inni akar isznak ,ha fuvet nyirni fuvet nyirnak
2018. máj. 31. 20:44
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Ezt alkoholizmusnak és családin belüli erôszaknak hívják. Nem vicc.
2018. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
2-3x hetente vagy évente? ha évente az oké, ha hetente akkor sürgősen tegyél valamit. ha havonta még az is sok...
2018. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem normális.

Tapasztalatból mondom, hogy ez soha nem lesz jobb, csak ha ő ezen változtatni szeretne. Amit írtál aszerint nem így van.

A helyedben menekülnék tőle minél előbb.

2018. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
2napja is ivott es veszekedtunk.utanna konyorgott hogy valtozik meg szeret,meg stb.erre ma tessek megint
2018. máj. 31. 20:55
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

"gondoltam fog valtozni"


Na itt rontottad el, de nagyon. Ès nem csak a te èleted, de a gyerekedét is. Előbb kellett volna meggondolni kinek szülsz, ez csak rosszabb lesz ha meglesz a baba.

Sajnállak, de nagyon buta voltál...

2018. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Tudom😔de a gyereknek mindent megfogok adni es nem hagyom hogy igy eljen
2018. máj. 31. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!