Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előfordult veletek ebben a...

Előfordult veletek ebben a kategóriában, hogy kiírtatok egy kérdést egy veletek (gyereketekkel) történt dologról és nem hitték el és odaírogatták, hogy kamu?

Figyelt kérdés

Velem másodszor fordul elő, és marhára dühít... Egyik még régebben volt, már nem is emlékszem mi volt pontosan akkor a kérdésem, csak arra hogy meglepődtem rajta, a másik pedig nemrég, itt odáig fajult a dolog, hogy még privát üzenetet is kaptam egy őrült nőtől, amiben minden hazugnak elmondott... Normális az ilyen?

Ez ugyan olyan mint hogy mindig lehülyézik a kérdezőt meg bunkóznak vele? Frusztráltság miatt van? Vagy miért?

Érdekes ha a kisállat kategóriában kérdezek a kutyám viselkedéséről még soha senki nem kezdett el cs*szegetni, hogy biztos kamu...

Nyilván az ember olyan szituációkkal kapcsolatban kérdez, ami nem annyira hétköznapi, mert különben minek kérdezné?...

Ha meg nem hiszi el valaki, akkor miért válaszol?...

Azért bosszantó, mert ilyenkor ha valaki elkezdi, hogy hú ez biztos kamu, onnantól kevesebben adnak normális választ, holott az lett volna az ember célja..

Tényleg ennyien írnak ki kamu kérdéseket?


2018. jún. 5. 13:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó linkeld lègyszi hadd szórakozzunk 😂
2018. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát ha kapok jó ötletet és sikerül megoldani a problémám, akkor hazudjam azt hogy nem oldódott meg, hogy a frusztrált anyucik elhigyjék. Logikus. Köszi a segítséget.
2018. jún. 5. 18:03
 13/18 A kérdező kommentje:
11-es Neked meg ha ebből áll a szórakozás, baromi sivár életed lehet...
2018. jún. 5. 18:16
 14/18 anonim ***** válasza:
96%

10-es! Most komolyan... Ha valaki ide jön valami bájával, akkor azért teszi, mert ötleteket gyűjt. Ha ezzel megold egy problémát az egyből kamu?

Most ha beírom hogy székrekedése van a babámnak, erre valaki javasolja hogy adjak neki sütőtököt erre én két óra múlva írok hogy tök jó, kakilt, köszi a tippet, akkor elkezded ott verni a nyálad hogy kamu? 😂

Komolyan vicc hogy milyen emberek vannak itt...

2018. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem sivár az èletem, köszi, szimplán szabad perceimben szórakoztatnak a hozzád hasonlóak
2018. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

11 (15) a tipikus "gyakorizó". Itt lóg és nyáladzik a kérdésekre, pont mint a Maunika show előtt csillogó szemmel ücsörgő pletykás nyanyóca aki azért olvas/néz bugyutaságokat mert ettől különbnek erzi magát....holott egy embert nagyon jól jellemez az, hogy mi az ami szórakoztatja. Akit a butus kérdések vagy viták, az nem valami minőségi embert takar.


Off: volt itt már pár hülye kérdés ami hírhedt lett, egyes ostobenkók képesek voltak linkeket kérni csak hogy újra olvasgassák....hát inkább olvassatok egy könyvet, bár ahhoz kicsit több gógyi kell hogy az irodalom is lekössön, de ha nincs, hát nincs.

Keresek 11-nek majd pár hülyekérdést, hogy ne unatkozzon. Addig is ajánlom a Maunika show-t.

2018. jún. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2018. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
11 készítsd a popcorn, itt a heti nagy pillanatod, elolvashatsz egy kérdést, húúú, de izgi...azért ne pisilj magad alá a szórakozás hevében :)
2018. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!