Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért esik az nekem rosszul...

Miért esik az nekem rosszul hogy a kislányom jól érzi magát az apjával?

Figyelt kérdés
Mikor haza hozom tőle mindig mondja hogy mit csináltak és milyen jó volt apával.. Nekem ez nagyon rosszul esik. Én nem tudom miért.
2018. jún. 9. 18:58
 1/5 anonim válasza:
83%
Gondolom mert úgy érzed, hogy veled nem érzi ilyen jól magát?
2018. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
85%

Féltékenység, önbizalomhiány.


Valószínűleg más helyzetekben is mikor nem feléd irányul a kívánt figyelem negatívan reagálod le.


A figyelem táplálja az egyébként gyenge lábakon álló önképedet, ez esetben: "Az apját jobban szereti.".


Önfejlesztéssel fogod tudni feloldani a problémádat.


Kezdj el pszichológia témakörben tájékozódni, a rendelkezésre álló elérhető ismeretanyag bőséges, könyvek, mentálhigéniás előadók.

2018. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Talán úgy vagy vele, hogy nem igazság, hogy miután otthagyott titeket a szarban, mégis ugyanúgy megkapja a gyerek szeretetét, mintha felelősségteljes módon veletek maradt volna? Csak tippelek.
2018. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Miért kell rögtön arra gondolni egy válásnál, hogy azbapa otthagyta őket a szarban? 😣ezer oka lehet egy válásnak. /Válaszoló:A kislányok nagyon apásak- ne érzed magad rosszul ez nem azt jelenti,h nem szeret. Próbálj örülni neki, h a kislányodnak mégis van apaképe.
2018. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ostoba féltékeny vagy.
2018. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!